Newyorské metro ruší hlášení „Dámy a pánové“, kvůli politické korektnosti!

Místo toho zavádí genderově neutrální oslovení „Cestující“, popř. „Všichni“, aby se v zájmu nové „kulturní revoluce“ ukojily touhy osob, jež si nejsou jisty svým pohlavím.

Tak po Londýně New York. Teď už jen „natěšeně“ čekám, kdy něco podobného dorazí i do Prahy: „Hej, všichni, salam alaikum! Dejte majzla na kapsáře a dobře hlídejte svý šrajtofle!“

https://zpravy.idnes.cz/metro-new-york-usa-gender-neutralni-hlaseni-damy-panove-pjq-/zahranicni.aspx?c=A171111_114314_zahranicni_pmk

A to je jen začátek, boj za lepší zítřky musí jít dál! Zavedeme kvóty pro všechna možná i nemožná pohlaví na místa k sezení, dále pro všechna zaregistrovaná i nezaregistrovaná náboženství…, a to nejdůležitější…, jako na tom hudebním festivalu v kanadském Halifaxu – barevní dopředu, bílí dozadu! Takový „nádherně sluníčkový“ apartheid, jako za starých časů na jihu USA, jen ty barvičky se prohodí.

Ale ani to nestačí! Je rovněž nezbytné v rámci respektu a tolerance k odlišným kulturám zakázat vstup do hromadné dopravy ženám nedostatečně oblečeným (minisukně, hluboký výstřih či triko na ramínka)! Nelze přece dopustit, aby „nějaké exhibicionistky“ urážely a stigmatizovaly svou „nahotou“ cudné dámy v hidžábech a burkách, případně jejich otce, bratry a manžely!

Také je třeba „zatočit s opilci“! Proto každý z množiny „všichni“ si bude muset před vstupem do metra, autobusu či tramvaje povinně dýchnout, a jakmile nadýchá sebemenší desetinku promile, zákaz vstupu a basta! Přece nemůžeme pohoršovat vyznavače náboženství, která alkohol přísně zapovídají! A nelze také opomenout „smradlavé“ kuřáky. Proto je „v zájmu pokroku“ záhodno do každého vozidla nainstalovat „detektor smradu“, který zjistí i nepatrný závan kouřového odéru z vaší bundy, šatů či kalhot!

Tak co, vážení „všichni“, nemůžete se už dočkat? Buďte trpěliví, dávám „nahnědlíkům“ rok, maximálně dva!

Není zde článek celý?