Podle nového poslance za SPD Rozvorala jsou lidovci podsvinčata

Radek Rozvoral, Lucie Šafránková. Noví poslanci SPD. Rozvoral říká o lidovcích, že jsou podsvinčata, Šafránková natáčí lascivní videa. | FOTO: FB Radka Rozvorala

Poslanci SPD Tomia Okamury pokračují v představování. Po pánovi, který má problémy vyslovit jednu jednoduchou větu, dámě, která se prezentuje v lascivních videích a pánovi, který se v dětství po vesnici honil s medvědy, je tu nový poslanec SPD Radek Rozvoral.

Na svém blogu se svěřil například s tím, že prý poslanci za KDU-ČSL kvičí jako podsvinčata. „Minulý týden jsem měl díky voličům SPD tu čest poprvé zasednout do poslanecké lavice v jednacím sále Poslanecké sněmovny, kde jsem byl svědkem „žlutého“ lidoveckého divadélka v podání pánů Bělobrádka, Jurečky a hlavně Bartoška, kteří ve svých vystoupeních na mikrofon u řečnického pultíku kvičeli jak podsvinčátka. Z toho kvičení byl cítit vztek, arogance, samozvané elitářství a neskutečná nenávist ke všemu, co nebylo podle jejích zájmů,“ svěřuje se se svými pocity Rozvoral.

Dále lidovce napadá za to, že prý jim jde velice dobře „řitní alpinismus Sudetoněmeckému krajanskému sdružení, na jejichž sjezdy lidovci pravidelně jezdí a s radostí tam vystupují se svými srdcervoucími projevy.“

Také slibuje, že KDU-ČSL prý bude kvičet ještě víc, až SPD začne zavádět tu jejich pravou demokracii…

Kdo je Radek Rozvoral? Vystudoval obor mechanik strojů, působil jako údržbář, následně policista a od 90.let podniká, jeho firma dodává například potrubí. Je místostarostou v obci Všechlapy a člen vedení SPD.

Není zde článek celý?