Pohřben zaživa. Příběh na Facebooku vyvolal paniku u vlastníků křečků

Příběh Britky Lisy Goodman na Facebooku vyvolal paniku mezi tisíci vlastníky křečků, kteří zjistili, že mohli náhodou pohřbít zaživa své mazlíčky, píší noviny The Mirror.

Žena zjistila, že křeček její dcery nevykazuje žádné známky života. Lisa se bála, že zvíře zemřelo. Později se ovšem vysvětlilo, že hlodavec se ponořil do zimního spánku.

V této době se křečci nacházejí ve fázi, která může připomínat smrt. Lisa to speciálně napsala pro případ, aby varovala ostatní. Neočekávala ale, že její post se stane natolik populární. Za pět dní ho okomentovalo více než 90 tisíc lidí.

Bývalí i současní vlastníci hlodavců se začali dělit o své obavy, že pochovali své miláčky, přestože ti byli ještě živí.

„Můj bože, a jestli Brownie neumřel?“, „Pane bože, a co když jsme pochovali Amandu zaživa?“, „Je možné, že Shrek také spal?“ psali uživatelé.

„Minulý rok jsme si pořídili malého křečka, on u nás žil jen několik měsíců, ale jednou ráno jsme ho našli mrtvého. Z myšlenky, že jsme ho mohli pohřbít zaživa, mě jímá hrůza,“ napsala Jodi Luise Jenningsová.

Lisa Goodmanová později svůj post doplnila o zprávu o tom, že nechtěla vyvolat paniku. „Jsem přesvědčena o tom, že nikdo z vás své křečky zaživa nepohřbíval,“ napsala. Žena také publikovala video se křečkem, který se opět vzbudil.


Není zde článek celý?