Prezidentský kandidát Hannig se rozčiluje, protože ho nikam nezvou

Prezidentský kandidát, hudebník Petr Hannig, má trápení. Nezvou ho do debat, kde by mohl v boji s ostatními kandidáty představit své myšlenky. Zatím se objevil v debatě v Liberci, kterou přenášela DVTV. Nyní kritizuje Seznam, Deník i Akademický spolek studentů politických věd v Plzni.

K debatě v Plzni Hannig napsal: „Lumpárna. Přijali pozvání, píší. Nikdo mne nepozval. Zvou si pouze ideologické souputníky. Názory, jaké má např. Miloš Zeman, nebo já, se jim nehodí do krámu. Pište o tom všem. Říkejte o tom všem. Existuje pouze 9 kandidátů a přesto se snaží někoho umlčet“. Debatu a její pořadatele kritizuje i přesto, že ho na plakátu uvádějí a v pozvánce zmiňují i to, že se akce zúčastní a že přijal pozvání.

Další ostrou kritiku Petra Hanniga schytal Seznam.cz, který ho prý na debatu nepozval. „Kdo je vlastníkem Seznamu? Nehoráznost. Pozvání odmítl pouze Miloš Zeman. Nevím jak pana Hynka, ale mne nikdo nepozval. Ať alespoň řeknou, pozvali jsme jenom ty, kdo mají ten“správný“ názor. Podívejte se, jaké to mají být názory a posílejte svým známým, jak je někdo z oficiálních prezidentských kandidátů médii zatajován,“ míní jedenasedmdesátiletý hudebník.

A čerstvě zvoji zlobu namířil proti Deník.cz, který v pondělí pořádal debatu prezidentských klandidátů ve vlaku Praha – Ústí n.L.. Hanniga však nesvezli. „Už mě to přestává bavit. Zase byl volební vlak Deníku (jejich kandidát je Jiří Hynek – Realisté = Penta a jejich miliony) a mě o tom vůbec neřekli, nevolali, nepozvali. Lidé rozšiřte to. Prostě mě blokují. Proč asi? Všem to říkejte a upozorňujte na můj program. Jediný nechci přijmout euro, protože znehodnotí důchody, platy a úspory, Kdyby alespoň Realisté, kteří jsou tak trochu na stejné lodi, byli čestní. Je to hnus,“ uzavřel Hannig.

V předvolebních průzkumech se Petr Hannig téměř neobjevuje. Volilo by ho méně než jedno procento lidí. Přesto získal podpisy 20 poslanců a může se do volby zapojit. V minulosti se opakovaně pokoušel dostat do senátu. Vždy neúspěšně. Nyní je předsedou strany Rozumní, ta sdružuje několik nacionalistických menších stran. Petr Hannig by rád získal podporu voličů Miloše Zemana.

Není zde článek celý?