U Babiše panuje strach z Topolánka. Andrej křičí, Lidovky tahají Dalíka

Andrej Babiš říká, že chce zlomit současný systém. | FOTO: Repro: ČT

Jak se pozná, že má Babiš nebo Zeman z někoho strach? Že křičí, pomlouvají a vyšlou do bitvy stranický tisk ANO, například Lidové noviny. Pro Mirka Topolánka to je dobré znamení. Babiš totiž plive jedy v Právu: „Nemůžu tomu uvěřit, že nejzkorumpovanější premiér od samostatného státu se uchází o funkci prezidenta. To si skutečně vyžaduje obrovskou dávku arogance a sebestřednosti,“ napsal Právu Babiš v SMS zprávě.

A řádně se přidávají také Lidové noviny. Ty se věnují tomu, že Topolánek je velkým kamarádem Marka Dalíka, který má dnes nastoupit do vězení. Že se před lety rozešli a dlouhou dobu spolu nekomunikují, už nějak novináři Agrofertu neuvedli. Zároveň připomínají, že Topolánek asi bude kandidátem ODS, ačkoliv Petr Fiala v neděli řekl, že postoj své strany představí až dnes. Topolánek již není členem ODS a dosud se jako kandidát této strany neprezentuje.

Stalo se tak přesně to, co jsme uvedli v textu z dnešního brzkého rána. Babiš rozjede kampaň proti Topolánkovi. Babiš potřebuje, aby Topolánek nebyl prezidentem. Naopak potřebuje, aby na Hradě byl Zeman, který mu jde na ruku. V tom je Topolánek pravým opakem.

Není zde článek celý?