V ukrajinské Radě navrhli trávit obyvatele Donbasu jedem na šváby

Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Jevgenij Rybčinskij přirovnal obyvatele Donbasu ke švábům a navrhl zabíjet je s pomocí dichlorvosu. O tom informoval Obozrevatěl.

„Já nemám zájem o život švábů. Ani když se jich narodí milion v mé kuchyni, nebude to znamenat, že jim kuchyně bude patřit. Žádné statusy a speciální režimy pro šváby, jen dichlorvos, hodně dichlorvosu. A několik tisíc Javelinů (americký protitankový systém), samozřejmě,“ cituje Obozrevatěl jeho status na Facebooku. Zmiňuje se, že následně byl účet politika zablokován.

Podle názoru Rybčinského je nezbytné celý region „ukrajinizovat“, jelikož místní obyvatelé překážejí cestě ke vstupu do evropských institucí.

„Žádné volby po dobu nejméně deseti let, žádná ruská televize a noviny. Vízový režim s Ruskem a aktivní propagandistická práce v regionu. Tak má vypadat skutečná integrace,“ prohlásil poslanec.

Také prohlásil, že obyvatele regionů území, která nejsou pod kontrolou Kyjeva, mají soudit soudy a tribunály. „Zaslouží si doživotní vězení a nucené práce ve prospěch Ukrajiny,“ dodal.


Není zde článek celý?