V USA projevují zájem o nejkrásnější děvče z Ruska

Kristýna Pimenova (11), kterou již několik let označují za nejkrásnější děvče na světě, na vlastním příkladu ukázala, že status supermodelky a hvězdy hlavních světových pódií nijak nezávisí na věku.

Moskvanka, která má za sebou stovky focení pro Armani Junior, Roberto Cavalli, DSquared2, podepsala kontrakt s největší americkou modelingovou agenturou LA Models a New York Model, informují ruská média.

Projednávají se další plány společné práce, majitel agentury Hans Holba prohlásil: „Získat si slávu v modelingové světě v takovém věku — to je skutečné hrdinství. My počítáme s dlouhou spoluprací s touto mladou supermodelkou.“

Kristýna získala celosvětovou slávu před dvěma lety, kdy celý svět aktivně projednával provokativní snímky, na kterých tato dívenka vypadala o mnoho starší, než ve skutečnosti je. Účet Kristýny na Instagramu, který vede její máma, sleduje v současné době více než 2 miliony lidí, její kariéra modelky nadále nabírá obrátky.

Matka Kristýny na nadšené reakce ohledně vzhledu jejího dítěte odpovídá, že její dcera není nejkrásnější na světě, ale jen nejmladší supermodelka.


Není zde článek celý?