VIDEO: Babiš bude dál omezovat naši svobodu, říká Radomil Bábek

Předseda Asociace podnikatelů a manažerů, Radomil Bábek, ani po volbách neupustil od kritické rétoriky vůči šikaně, kterou proti živnostníkům zavedl, ještě jako ministr financí, Andrej Babiš. Ve svém videu Bábek upozorňuje především na to, že situace se nejen nezmění, ale zřejmě bude ještě horší.

„Uplynulé čtyři roky dostávali živnostníci a podnikatelé neuvěřitelně na frak,“ hodnotí nedávnou dobu Bábek. „Andrej Babiš neustále vymýšlel, čím by nám ještě zkomplikoval život. Neustále nás pomlouval, že jsme zloději, podvodníci, že neplatíme daně a že hospodští kradou čtyřikrát,“ rekapituluje šéf Asociace podnikatelů a manažerů.

Pilíře jeho vládnutí jsou podle Bábka jasné. „Zavedl EET, kontrolní hlášení, pomohl zavést zákaz kouření v pivnicích a především pustil z řetězu finanční správu s jejím kombajnem,“ vyjmenovává.

„Mysleli jsme si, že volbami se tohle může změnit k lepšímu. Bohužel. Člověk, který žije z našich daní a vysává tento stát, se stal jasným vítězem voleb. Andrej Babiš bude dál omezovat naši svobodu a dál bude likvidovat malé podnikání,“ varuje Radomil Bábek.

Není zde článek celý?