Volba prezidenta bude zásadní. Rozhodne o neústavní vládě Babiše

Důležitost prezidentské volby narůstá, ukazuje se, že je naprosto zásadní. Budeme totiž rozhodovat nejen o tom, kdo nás bude reprezentovat. Budeme rozhodovat o tom, zda zemi povede neústavní vláda, kterou si přeje jen zlomek obyvatel.

Andrej Babiš touží řídit nás všechny jako své zaměstnance. Miloš Zeman touží po tom, aby to tak bylo. Oba ukázali, že se nezastaví před ničím. Zeman nerespektuje to, že se Babišovi zřejmě nepodaří dát dohromady koalici a získat důvěru sněmovny. Chce nechat Babiše vládnout za každou cenu, ačkoliv ho volilo jen 1,5 milionu lidí. V České republice je přitom 8,3 milionu voličů.

To, že s Babišem nikdo nechce do vlády, že do jeho vlády nechtějí respektované osobnosti, to znamená mnohé. Nechtějí se ušpinit účastí v neústavní vládě, kterou povede z podvodu podezřelý estébák.

Výlet do vod politického bizáru s postavami Babiše a Zemana byl pestrý. Česká republika se v posledních měsících objevila ve všech prestižních světových médiích. Bohužel ne v pozitivním smyslu, spíše jako taková evropská anomálie toužící dostat se z bezpečí NATO a EU na seznam kolonií patřících Rusku. Teď už je ale na čase vyhrabat se z té bažiny plné bolševických výparů. Je čas zvolit si rozumného prezidenta, který bude zemi nejen reprezentovat, ale především bude ctít základní pravidlo, Ústavu České republiky.

Není zde článek celý?