Síť Burger King navrhla jezdcům z Nočních vlků, aby se stali Nočními jeleny

Síť fastfoodů Burger King požádala členy motorkářského klubu Noční vlci, aby jim za 30 milionů rublů pomohli s dodávkami během novoročních svátků. Síť předložila podmínky pro uzavření obchodu – na dobu spolupráce se musí jmenovat jezdci Noční jeleni.

Žádost pro lídra Nočních vlků Alexandra Zaldostanova, známého jako Chirurg, byla zveřejněna na oficiální stránce sítě v VKontaktě. 

Později byl dopis ředitele pro komunikaci Burger King Ivana Šestova smazán. Sám Chirurg na návrh odpověděl odmítnutím s odvoláním na zvýšené vytížení členů klubu. Také připomněl, že značka Noční jeleni je už patentovaná a také za sebe navrhl Burger King ještě jednu novoroční myšlenku.

„Navrhujeme Vám a všem Vašim pracovníkům důstojně vyprovázet končící rok tím, že se oblékne do kostýmu kohouta. Neslibujeme Vám 30 milionů rublů, ale růst prodejů nebo jen nárůst přívalu zvědavých návštěvníků do Vašich fastfoodů garantujeme,“ napsal na své stránce VKontaktě.

Ruské oddělení Burger King je známé svými provokujícími reklamními kampaněmi. Nedávno síť informovala o záměru operativně dodávat solný nálev 1. ledna roku 2018.


Není zde článek celý?