Američan si sám na sebe postěžoval na policii za řízení vozidla v podnapilém stavu

V USA zavolal opilý řidič na číslo 911 a sám na sebe si postěžoval. Kuriózní případ vyprávěli zástupci šerifovy kanceláře okresu Polk na Floridě.

Případ se stal v předvečer Nového roku. Jakýsi Michael zavolal na oddělení pro extrémní případy a sdělil, že řídí auto opilý. Dispečerka ho začala přesvědčovat, aby sjel na krajnici a vypnul motor. Nějakou dobu muž pochyboval, jestli má cenu zastavovat automobil, ale potom zastavil.

Michael, který si nemohl vzpomenout na své příjmení, rozhodně odmítl pomoc zdravotnických záchranářů, ale prohlásil, že se potřebuje dostavit na policejní oddělení. Kde zaparkoval automobil, zůstalo po celou dobu rozhovoru záhadou, protože muž nejdříve řekl, že zastavil na krajnici, ale pak se podřekl, že nechal auto přímo uprostřed dálnice.

Opakované požadavky, aby zaparkoval u krajnice, muže urazily, a on řekl, aby mu neradili, co má dělat. Upřesňující otázky dispečerky ho zřejmě unavily, a proto popřál ženě dobrou noc.

Policejní hlídce, která dorazila na místo, Michael řekl, že vypil dvě piva, potom uvedl, že čtyři, a sdělil, že poslední čtyři dny spal celkem pouze čtyři hodiny. Nakonec se přiznal, že si vzal metamfetamin.


Není zde článek celý?