Američané prozradili ta nejpodivnější místa pro sex

Americký časopis Vice své čtenáře požádal, aby vyprávěli o těch nejpošetilejších místech, v nichž se věnovali sexu. Vyšlo najevo, že mnohé milence přilákala příroda.

Třeba jedna dívka se přiznala, že jejím partnerem byl bezdomovec, a proto si nenašli pro lásku jiné místo, než les. Přitom ne všichni pokládají tuto zkušenost za vydařenou: jiná dívka, kdy si vzpomínala na pohlavní styk v lese, postěžovala si na komáry, kteří „obsypali doslova všechno“.

Další čtenářka, 36letá Margo, se přiznala, že měla jednou sex ve středu „mimozemského kruhu“ na poli, a 37letý Lex a jeho přítelkyně si zvolili kvetoucí jabloň.

Neméně populární jsou i městské veřejné prostory. Pro extrémní zážitky šli milenci do skluzavky v podobě roury na dětském hřišti, na křeslo Santa Klause v obchodním středisku, na palouček před univerzitní knihovnou a do „líné řeky“ uprostřed přeplněného akvaparku.

Mezi čtenáři byli také milovníci podzemí: 45letý Ben vyprávěl o pohlavním styku v klášterní kryptě, a 32letý Steve se přiznal, že měl sex ve třech v pařížských katakombách.


Není zde článek celý?