Dezinformační proruský Aeronet slaví. Jeho čtenáři prý rozhodli volby

Proruský dezinformační server Aeronet slaví. Prý dokázal, že Miloš Zeman vyhrál volby. Byli to prý právě čtenáři tohoto nebezpečného serveru, kteří rozhodli o tom, kdo bude prezident. Poděkoval jim za to šéfredaktor Aeronetu, který se však nedokázal podepsat a zůstává tak v utajení.

„Dnešek je dnem oslav, radosti, naděje pro budoucnost. Přiveďte své malé děti k televizní obrazovce a ukažte jim, co dokáže obyčejný lid proti neziskovkám, Pražské kavárně a havlérce, proti zfašizovaným mainstreamovým a veřejnoprávním médiím! Ať si zapamatují dnešní den. Když se spojí vůle lidu a vlastenců, národ je neporazitelný!“ píše Aeronet, který trvale oslavuje Zemana, Okamuru, Rusko, Putina a naopak útočí na tradiční politiky, Evropskou unii, NATO, Českou televizi a snaží se přispět k likvidaci demokracie v České republice.

Analytici o Aeronetu míní, že je připravován profesionály v oboru dezinformací. Z proruských serverů, které vypouštějí lži podrývající demokracii v ČR má Aeronet větší dosah. Server nemá dohledatelné majitele, autory ani financování. Existuje vážné podezření, že je financován z Ruska. Tajné služby České republiky aktivity serveru pravděpodobně dlouhodobě monitorují. Bezpečnostní informační služba server označuje za zdroj nebezpečné ruské propagandy. Na seznam stránek šířících dezinformace Aeronet zaneslo také Ministerstvo vnitra ČR.

Miloš Zeman se od podpory Aeronetu a dalších dezinformačních proruských serverů nikdy nedistancoval.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?