Injecting Aluminum – Vpichování hliníku

Pokud chcete zajistit bezpečný a zdravý vývoj svého dítěte, nebo se sami chystáte podrobit individuálnímu očkování, tak by tento dokumentární film neměl uniknout vaší pozornosti. Hlavním posláním celého dokumentu je upozornit na závažné zdravotní komplikace, které vznikají po aplikaci vakcín s adjuvantem hliníku. Také se můžete dozvědět, kdo je skutečným vlastníkem firem (Sanofi) vyrábějících očkovací látky (např. L’Oréal, Nestlé), proč z trhu zmizely vakcíny, kde jako adjuvant byl použit fosforečnan vápenatý, jakým nestoudným způsobem probíhala oficiální vědecká studie vakcín s přítomností hliníku a proč zástupci francouzského sdružení E3M museli držet protestní hladovku před ministerstvem zdravotnictví?

Toto jsou ve zkratce jen základní otázky, na které se vám pokusí v dokumentu odpovědět fundovaní odborníci z řad vědeckých pracovišť.

Informujte prosím o tomto dokumentu své pediatry a ošetřující lékaře ve svém okolí, upozorněte na něj také senátory, poslance Parlamentu ČR a členy zdravotního výboru Poslanecké sněmovny ČR. V tuto chvíli je potřeba vyvíjet tlak na osoby a instituce, které mohou zásadním způsobem ovlivnit bezpečnost vakcín a tím zabezpečit zdravý vývoj našich dětí.

Dokumentární film Injecting Aluminum – Vpichování hliníku, vznikl díky dobrovolným finančním příspěvkům široké veřejnosti. V dokumentu účinkují odborníci na toxicitu hliníku z Anglie, Francie a Izraele.

* prof. Christopher Exley
* prof. Romain Gherardi
* prof. Jérôme Authier
* prof. Yehuda Shoenfeld
* Dr. Nicole Donat
* pacienti – oběti očkování vakcínami obsahujícími hliník
* a ďalší

Velké veřejné poděkování za edukační činnost v oblasti očkování patří kolektivu pracovníků, kteří obhospodařují webové portály, mezi které patří: SlobodaVockovani.sk, RizikaOckovania.sk, Ockovanie.org, Vakcina.szm.com, SvobodaVockovani.cz, Rozalio.cz, PoOckovani.cz, ProVolbu.cz a RizikaOckovani.cz.

Injecting Aluminum – Vpichování hliníku (2017/SK titulky) – 1. část

Injecting Aluminum – Vpichování hliníku (2017/SK titulky) – 2. část

Zdroj: http://www.kanal22.cz/clanky/zdravi/ockovani-a-antikoncepce/injecting-aluminum—vpichovani-hliniku–2017-sk-titulky-.html

Není zde článek celý?