Komunisté se v únoru vrátí do vlády. Jediný, kdo je může zastavit, je nový prezident

Sraz závodních milicí a členů Sboru národní bezpečnosti (SNB) na Václavském náměstí v Praze | FOTO: ČTK

Není to přehánění. Nejde o žádný černý scénář. Jde o realitu, která se děje v těchto dnech. Je to bohužel holý fakt. V únoru se dočkáme po 70 letech dalšího komunistického převratu. Tedy pokud zůstane prezidentem Miloš Zeman. Komunisté a ANO se dohodli na vládní spolupráci. Komunistům nevadí z podvodu obviněný premiér, Babišovcům nevadí komunističtí zločinci ve vládě. Jejich „expertní“ týmy teď dolaďují podrobnosti.

Jediný, kdo dokáže zabránit bolševickému převratu, je prezident. Nemohoucí Miloš Zeman to nebude. Nemá s komunisty ve vládě problém. Babiše jmenuje premiérem znovu a je mu jedno, kde potřebné hlasy vezme. Naproti tomu Jiří Drahoš jasně řekl, že nejmenuje premiérem obviněného člověka a nejmenuje vládu, ve které by byli komunisté.

Je potřeba si neustále připomínat, kdo jsou současní komunisté. Nejde o žádnou umírněnou moderní levicovou stranu. Je to strana prolezlá extrémisty, tvrdými bolševiky, kteří současnou KSČM i vedou. Sám předseda je předlistopadový papaláš a práskač StB. V čela mají další hvězdy jako Ondráčka, který obuškem před 29 lety mlátil lidi v centru Prahy. Lidi, kteří nechtěli nic jiného než svobodu. A co taková Marta Semelová, která pravidelně vede kandidátku v Praze. Obhajuje vraha Gottwalda, schvaluje vraždu Milady Horákové a zastává se okupace naší země v roce 1968. Komunisté zničili naše národní hospodářství, zničili životy pracovitých a šikovných lidí. Zničili celé rodiny, celé vesnice a celá města zplundrovali násilnou kolektivizací a krádeží soukromého majteku. Popravovali, mučili a věznili.

Budu volit Jiřího Drahoše. Nejen kvůli tomu, že představuje zcela jiný svět oproti Zemanovi. Nejen kvůli tomu, že je slušný a evidentně zdravý, což Zeman rozhodně není. Budu volit Drahoše, protože nechci, aby nám vládli zločinci z komunistické strany vedení z rozkrádání EU obviněným premiérem. Komunisté obyvatele této země vraždili, okrádali, zavřeli je do jednoho velkého vězení. Komunisté už nikdy nesmí vládnout. Budu volit Jiřího Drahoše, protože nechci pro své děti a pro sebe to, co museli zažívat naši dědové.

Není zde článek celý?