Lékaři Miloše Zemana: Prezident je ve skvělé kondici, ale na nic se nás neptejte

Velmi „zajímavou“ tiskovou konferenci uspořádal tým Miloše Zemana. Jeho slovensky hovořící zaměstnanec uvádějící tiskové konference představil tři starší lékaře, kteří se prý o Miloše Zemana starají. Lékaři postupně konstatovali, že Miloš Zeman je zcela zdravý fyzicky, psychicky a má výbornou náladu. Program, který on zvládá, by prý jen tak někdo nebyl schopen plnit.

O svolanou tiskovou konferenci byl mezi novináři velký zájem. Přesto poté, co lékaři představili své pohledy na Miloše Zemana, který je podle nich naprosto zdravý, odešli. Nikdo jim nesměl položit žádný dotaz. Výslovně řekli, že nebudou odpovídat.

To působilo velmi důvěryhodně.

Lékaři několikrát zopakovali, že by zdravotní stav neměl hodnotit nikdo, kdo není lékařem, a nikdo, kdo nemá podrobné informace o jeho vyšetřeních. To mají jistě pravdu.

Jenže ten, kdo není hasič, také pozná hořící dům. Ten, kdo není lékařem, pozná evidentně sešlého a nemocného člověka. Pokud je Miloš Zeman skutečně tak hodně moc zdravý, jak jeho lékaři říkají, nevypadá tak. Má velké problémy s chůzí, velmi pomalé a občas mírně dezorientované pohyby, prázdný pohled, hůře artikuluje. A to jsou poznatky z tiskových konferencí a jeho veřejných vystoupení, na která ho jeho tým připravuje a na která se sám velmi koncentruje. V jakém stavu je v běžném provozu, nikdo netuší. Prý ve vynikajícím…

Není zde článek celý?