Miloš Kadlec: Chtějí přátelé Miloše Zemana věšet?

Miloš Zeman na tiskové konferenci SPOZ dne 15. listopadu 2017 | FOTO: youtube

Zemanovi přátelé, enigmatický spolek, financovaný z utajených, patrně tedy ze zločineckých zdrojů, zadal od 18. ledna 2018 tiskové inzeráty a velkoplošnou reklamu s hesly „Stop imigrantům a Drahošovi. Tato země je naše! Volte Zemana!“

Tato hesla ovšem okamžitě vyvolávají zcela nechutné asociace s demonstrací proti imigraci, která se konala 1. července 2015 v Praze na Můstku. Její organizátor a Zemanův podporovatel Adam Benjamin Bartoš (to byla ta osoba, která při minulých volbách dodávala Zemanovu štábu výmysly o Karlu Schwarzenbergovi) tehdy nad velmi podobným sloganem vyhrožoval vládě oprátkou kvůli imigraci.

(Foto: Security magazín)

Bartoš také s potěšením zaznamenal šibenice, které tam přinesli dva zástupci Generace identity. Její reprezentant také promluvil k davu.

(Foto: Parlamentní listy)

Na stejné demonstraci vystoupil i Tomio Okamura, tehdy ještě za svůj předchozí podvodný politický projekt Úsvit přímé demokracie.

(Foto: Parlamentní listy)

Kdyby se tedy mocensky prosadili Zeman a jeho kamarila složená z KSČM, SPO a SPD, máme počítat s přímou demokracií v podobě věšení?

Není zde článek celý?