Mladík napsal na plakát Zemana vulgární slova. Naštvala mě jeho kampaň, řekl policii

Miloš Zeman a jeho počmáraný plakát. | FOTO: MP Praha

Nekampaň Miloše Zemana má odpůrce. Jeden z nich fixem pomaloval plakát Milpoše Zemana a napsal na něj velmi vulgární slova. Jenže ho přitom chytili městští strážníci.

„V sobotu odpoledne prováděli strážníci z Prahy 3 kontrolní činnost v Husitské ulici, kde si všimli dvou mladíků, kteří stáli u reklamní plochy. Jeden z mladíků černým fixem psal na předvolební plakát jednoho z kandidátů na prezidenta. Kromě nápisů měl mladík plakát pokreslit i vulgárním obrazcem. Čtyřiadvacetiletý mladík své počínání vysvětlil tím, že tohoto kandidáta už za prezidenta nechce a že ho volební kampaň pěkně naštvala. Hlídka ho proto zadržela, zajistila místo trestného činu a celou věc předala Policii ČR k dalšímu opatření,“ stojí ve sdělení Městské policii Praha.

Plakáty Miloše Zemana v posledních dnech začaly doslova zaplavovat ulice Prahy, ale i krajských a menších měst. Kromě dřívější grafiky, kde je jen fotografie Zemana, je nová podoba plakátů útočná a spojuje na nich migranty a Jiřího Drahoše. Vizuál vzbudil vlnu kritiky, jeho šíření je placeno z neznámých zdrojů.

Není zde článek celý?