Na pozvánku na Hrad je nejlepší Zemanovi odpovědět jízdenkou na Vysočinu

Plakátové plochy po celé zemi zdobí Miloš Zeman. Ne všude jsou s tím spokojeni. |

V rámci svého nedodržování pravidel Miloš Zeman pokročil opět dále. Obyvatelům České republiky chodí v těchto dnech dopis od Správy Pražského hradu podepsaný Zemanem. Jde o jakousi pozvánku na Pražský hrad v roce 100. výročí vzniku Československa. Právě několik dní před volbami cítí Správa Pražského hradu, že toto musí sdělit obyvatelům, kdyby jim to náhodou nedošlo. Další vyhozené peníze daňových poplatníků instituce, která pod vedením Zemana a jeho party dosáhla rekordních výdajů.

Jde o další důkaz toho, že Miloš Zeman pravidla dodržovat nebude. Do předvolebních debat jako jediný odmítá chodit. Zřejmě kvůli svému zdravotnímu stavu. Namísto toho si zařídil vlastní pořady v rozhlasu a televizi, kde může bez oponentů pravidelně promlouvat k národu. Řekl, že nepovede kampaň, přitom je kandidátem, který má po republice nejvíce předvolebních plakátů a billboardů. Všichni ostatní kandidáti transparentně zveřejňují nákup každé propisky. Kampaň Zemanovi platí neznámo kdo. Kvůli tomu čelí spekulacím. Kdo si může dovolit vyhodit za Zemana tak velké miliony? Rusové?

Miloš Zeman za posledních pět let tolikrát dokázal, že je špatným prezidentem, že jeho současné počínání je jen symbolickým završením a připomenutím všech jeho skandálů. Jedinou odpovědí, kterou si na dopis zaslouží, je vystavení jízdenky z Pražského hradu zpět na Vysočinu. Zvolit skutečného prezidenta, ne ostudu.

Není zde článek celý?