Nechci se vrátit pod ruský vliv, proto volím Drahoše, říká Daniela Kolářová

Další významnou umělkyní, která před druhým kolem prezidentské volby podpořila Jiřího Drahoše, je Daniela Kolářová. Populární herečka upozorňuje na situaci, která nás znovuzvolením Miloše Zemana zavede pod vliv Ruska.

Jako většina českých diváků obdivuji Danielu Kolářovou. Na filmy „Na samotě u lesa“ nebo třeba „Kulový blesk“ se mohu dívat znovu a znovu. Daniela je ale nejen skvělá herečka, je předsedkyní správní rady Nadace Duha, která pomáhá lidem s mentálním postižením. Danielo, z celého srdce Vám děkuji za podporu.

Zveřejnil(a) Jiří Drahoš dne 17. leden 2018

Jedna z nejvýraznějších českých hereček, Daniela Kolářová, má při výběru svého favorita na Hrad jasno. „Rozhodla jsem se volit pana profesora Drahoše, protože se domnívám, že stojíme na rozhodující křižovatce v této volbě – jestli se chceme vrátit zpátky k ruskému vlivu nebo pod ruský vliv nebo zůstat součástí křesťanské Evropy a kultury,“ vzkázala na videu, podporujícím protikandiáta Miloše Zemana.

Pro Kolářovou je volba prezidenta velmi důležitá. „Považuji to za nesmírně rozhodující moment a doufám, že tak jako já to bude cítit velká většina spoluobčanů,“ říká herečka.

Její podpory si Jiří Drahoš velmi váží a poděkoval jí na svém facebookovém profilu. Mimo jiné zmínil i fakt, že je Kolářová předsedkyní správní rady Nadace Duha, která pomáhá lidem s mentálním postižením.

Není zde článek celý?