Německý dětský kanál učí migranty jak odepnout podprsenku

Je to již podruhé během několika týdnů, co německý dětský kanál KIKA šokoval veřejnost.         

Po povzbuzení dětského manželství mezi dospělým migrantem a naivní německou dospívající dívkou, tentokrát byl na kanále uveden program pro odepínání podprsenky. Podivné téma pro dětský kanál, který dělá obsah pro děti od 3 do 13 let.

Ale je to ještě zvláštnější, když tři chlapci, kteří podprsenku odepínají, jsou migranti. Mohlo by to mít něco společného s „vzdělávací misí“ kanálu KIKA, ale po několika sexuálních útocích migrantů a strašných případech znásilnění a vražd, pravděpodobně by bylo nejlepší takový program přeskočit.

Levicový režisér Terre des Femmes to dokonce nazval „rasismem“, protože ve videu se objevují hlavně lidé s migračním původem. To může naznačovat, že „migranti potřebují speciální lekce výuky k odepínání podprsenky.“

Je toto skutečný problém? Protože každý po útocích v Kolíně nad Rýnem ví, že přistěhovalci nemají problémy s odepínáním podprsenky. A co takhle, že nemusíte vysílat takové citlivé předměty na dětském kanálu s cílovou skupinou dětí ve věku od 3 do 13 let?

Zatímco Německo miluje cenzuru svých „příběhů o kulturním obohacování“, vystavuje mladé děti těmto špatným věcem, což je jasné „contradictio in terminis“.

(Voiceofeurope/ svobodnenoviny.eu Foto: KIKA)

Není zde článek celý?