O našich manželkách a družkách

69iCV1if2g0Manželky, družky, přítelkyně a partnerky mužů, kteří v životě neponechávají nic náhodě a snaží se aktivně připravit na věci možné příští, to určitě nemají lehké. Muži ochránci mají vize budoucích událostí ohrožujících jejich rodinu a zem. Snaží se pořídit si legální cestou co nejvíce zbraní, munice, potravin, materiálu a dalších zásob pro dlouhodobé přežití v době krize. Jejich protějšky by raději viděly priority u jiných druhů investic – lepší pračka, nová lednice nebo třeba dražší zahraniční dovolená.

Rozhodli jsme se tedy dát možnost jednomu z nás, aby se s námi podělil o své zkušenosti z tohoto „střetu dvou světů“. Budeme rádi, když se i vy s námi podělíte o své zkušenosti – třeba jen proto, abychom věděli, že ve svých starostech nejsme sami!

Nikdy jsem nenapsal víc než milostný dopis, ale pokusím se o malé nahlédnutí do života rodiny, kdy muž je ozbrojen a funguje jako osobní ochránce své manželky a dcery, zatímco manželka si myslí, že je to vše přehnané.

3

Moje manželka samozřejmě nechtěla o nějaké zbrani v domácnosti ani slyšet. Ujistil jsem ji o jejím bezpečném uložení. Postupem času si však na ni zvykla a upřímně řečeno, nyní je vlastně i ráda, když někam jdeme nebo jedeme autem, pokud mám zbraň u sebe. Ovšem sama střílet a naučit se zbraň ovládat zatím odmítá. Nechtěl jsem ji však nechat bez prostředků sebeobrany. Pořídil jsem ji proto pepřový sprej tekutou gelovou střelu, která má slušný dosah, barví a je zjistitelná pod UV (což má ten efekt, že případný agresor po obdržení zásahu je snadno identifikovatelný). Úplně nejdůležitější však je, že je velmi účinná. Dnes manželka nosí tento prostředek obrany stále sebou a přebírá i správné návyky jako nenosit kapuci, poslouchat a pozorovat pohyb kolem sebe a za sebou odrazem v zaparkovaných autech nebo výlohách obchodů si kontrolovat, zda ji někdo nesleduje, případně kdo se pohybuje v jejím okolí, jak chodit přes rohy budov, atd. 4Pokud jde sama potmě z práce i do práce a má pocit, že ji někdo sleduje, už ví, jak se má chovat, jak se připravit na možný nežádoucí kontakt nebo útok. Je jasné, že nemohu být s manželkou a dcerkou stále a všude, ale mám dobrý pocit, že beze mne plní úlohu ochránce ona. Podtrženo a sečteno – manželka zpočátku nechtěla o nelegální imigraci do Evropy a naší země ani slyšet a chtěla si zachovat svůj vnitřní klid obranného perimetru. Začal jsem ji však postupně zasvěcovat do problematiky, postupně sama zahájila sledování různých webů s alternativním obsahem, až se jí složil obraz reality a všechno začala brát opravdu vážně. Dnes mi sama řekla, ať si tedy koupím brokovnici, což považuji za velký pokrok! Ještě se naše dcerka postupně naučí bezpečně zacházet se zbraní a střílet. Naše rodinka potom bude plně obranyschopná. Nezapomeňte ale, že v tak malém počtu není možné účinně odolávat přesile a buďte připraveni spojit se společně s dalšími připravenými rodinkami, třeba v rámci Zemské domobrany.

1

2

http://www.zemskadomobrana.org/

http://www.zemskadomobrana.org/miniprirucka

Autor: – seal –

loading…

Není zde článek celý?