Oběd v Lánech se povedl. Svíčková, skorochodící prezident a roztomilá Monika

Oběd v Lánech. | FOTO: Twitter Jiřího Ovčáčka

Povedený oběd se dnes konal na zámku v Lánech. Byla svíčková a zmrlinový pohár. Účastníky byly prezidentský pár a pár premiérský. Velkým úspěchem je, že na videu z přivítání udělá prezident Zeman sám jen s pomocí hůlky přibližně 20 kroků, což je nebývale rozsáhlý výlet. V posledních měsících je prezident vidět zásadně s podporou jednoho až dvou osobních strážců.

Roztomile působila i Monika Babišová, které momentálně hrozí deset let vězení za údajný dotační podvod. Nejprve nevěděla, kam přesně se postavit, potom nevěděla, že se má podepsat do knihy. Její manžel, premiér, který měl být strůjcem zmíněného podvodu, jí však vždy hezky poradil. Potom už se čtveřice odebrala k samotnému obědu.

A co měli? Kachní paštiku ve slaninovém přebalu se žampiony dušenými v portském víně, hovězí vývar s játrovými knedlíčky a domácími nudlemi, svíčkovou na smetaně s houskovým a karlovarským knedlíkem a zmrzlinový pohár s čerstvě krájeným ovocem.

To je taková naše (ne)veselá situace. Prezident lhář v evidentně nedobré kondici, kdy jme rádi za to, že udělal pár kroků, přivítal v Lánech na svíčkové premiéra exagenta StB, který pravděpodobně okradl EU a ČR a hrozí mu 10 let vězení. Jeho paní také.

Není zde článek celý?