Oslava v táboře Miloše Zemana: Pivo, pálenka, víno, chlebíček

Oslava ve štábu Miloše Zemana. Novinářům vstup zakázán. |

Bouřlivé oslavy v táboře Miloše Zemana začaly. Za prezidentem dorazily odhadem dvě stovky fanoušků. Do části sálu, kde party probíhá, mohou vstoupit jen akreditovaní fanoušci a členové SPO. Přestože oslavy probíhají za stěnou, je zřetelné, co se podává. Kromě teplé kuchyně například obložené chlebíčky. Mezi nápoji pak vede pivo a víno. Po vystoupení Miloše Zemana číšníci přidali také tvrdý alkohol.

Napětí už dávno opadlo, teď už jede naplno večírek. Také bezpečnostní opatření zeslabují. Policisté postupně odjíždějí. Před 14. hodinou Top hotel Praha, kde je  volební štáb znovuzvoleného prezidenta, obcházely desítky policistů. Další čekali u vchodů a v automobilech. Důkladné byly i prohlídky novinářů před vstupem do sálu.

Večírek už opustili někteří účastníci. Například kancléř bez prověrky Vratislav Mynář s manželkou Alex. V sálu zůstává například Tomio Okamura, který neskrýval radost z vítězství Miloše Zemana, oslavy se účastní také majitel TV Barrandov a  časopisu Týden Jaromír Soukup. Dorazit má údajně také Václav Klaus.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?