Ovčáček opět uráží novináře: Nenávistný mediální póvl a hnůj

Mluvčí prezidenta Miloše Zemana, Jiří Ovčáček. | FOTO: ČTK

Miloš Zeman se od sobotního znovuzvolení neobjevuje na veřejnosti, jeho aktuální fotografie po sociálních sítích také nekolují. To některá média opět vybízí k otázce, jaký je zdravotní stav prezidenta. Hysterická reakce Jiřího Ovčáčka, který opět uráží novináře, značí, že se zřejmě něco skutečně děje.

Jak upozorňuje hradní mluvčí na svém facebookovém profilu, údajně už po ohlášení výsledků prezidentské volby jasně deklaroval, že prezident bude pár dní mimo. „Už ve vítěznou sobotu jsem na dotazy novinářům řekl, že až do středy bude pan prezident zaslouženě odpočívat v Lánech,“ sdělil.

Stejně jako jeho šéf si ovšem neodpustil i sprostou reakci na novináře. „Nenávistný mediální póvl a hnůj přesto nadále šíří lživé spekulace o zdraví pana prezidenta. To je ta jejich noblesa,“ napsal Ovčáček na sociální síť.

„A co teprve, až se dozví, že celý příští týden bude mít pan prezident dovolenou! A Ovčáček také!“ napsal s důrazem.

Místo slíbeného vylepšeného chování se tak z prezidentské kanceláře dál šíří sprostota a urážky. Přitom stačilo třeba vysvětlit, proč Zeman neposkytl v sobotu rozhovor TV Barrandov, která na něj lákala diváky několik dní dopředu. Přitom štáb byl připraven přímo v TOP Hotelu, kde Zeman se svými věrnými slavil vítězství v prezidentské volbě.

Spekulace přiživuje i včerejší jmenování profesorů, které bylo bez slavnostního ceremoniálu – standardní součásti této slavnostní akce.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?