Politika je svinstvo, většina lidí nemá vlastní hlavu, a nebaví mne pořád poslouchat, kým jsem zrovna placený!!!!

ladislav-kasukaLidi já už s politikou vážně končím, své názory si od dnešního dne hodlám nechávat jen pro sebe a to, co se kolem nás děje, již nehodlám probírat veřejně. Tentokrát se nejedná o žádnou „únavu, nebo chvilkové znechucení, o žádnou přestávku, o které nikdy nevím, jak přesně bude vlastně dlouhá (někteří lidé mne pak píší ať tvořím dál, jiní zase brblají, že jsem se měl odmlčet na delší dobu).

Hlavním důvodem mého rozhodnutí přestat psát o politice je to, že v současné době bohužel ve světě neexistuje žádný známý politik, ke kterému bych mohl vzhlížet, a kterého bych mohl ve svých článcích podporovat a dávat za příklad. Nebudu se tu sáhodlouze rozepisovat, jak jsem dospěl k tomuto názoru, ani čím mne který politik, který mi připadl do nedávné doby jako někdo, ke komu je možné vzhlížet zklamal (již se to učinil v některých svých článcích).

Dalším, byť vedlejším důvodem je mé znechucení malostí českých lidí, kteří za každou kritikou, za každým vlastním názorem a za každým mým článkem vidí někoho, kdo mi za to podle nich musí platit. Dospělo to tak daleko, že jedni tvrdí, ze mne platí ruští oligarchové, nebo přímo Putin a druzí zase, že beru prachy od Sorose. Jen málo lidí napadne, že na rozdíl od nich nevidím geopolitiku jako fotbalové utkání Sparta-Baník, tedy že nejsem zatvrzelý fanoušek ani jedné strany a nehodlám přehlížet žádné svinstvo, ať už ho udělají Američané, nebo Rusové.

Ke své škodě, tedy nestojím na žádné straně, což je pozice, kterou mnozí lidé nedokáží pochopit, a která je tou nejtěžší možnou pozicí vůbec. Dokud jsem psal převážně o chybách, kterých se dopouští USA, NATO, nebo EU, byl jsem opěvován fanoušky Ruska i samotnými Rusy a jejich spojenci. Mé články byly zveřejňovány na ruských a syrských webech a mluvilo se o mne dokonce i v ruské státní televizi. Amerikanofily jsem byl označován za Kremlem placeného agenta a z toho, že jsem od jednoho Bělorusa dostal trochu peněz na vlajky a kameru, jako pomoc při pořádání demonstrací, se vyrobila velká umělá kauza, ve které jsem byl označen za Ruskem placeného kolaboranta, který nedělá věci z přesvědčení, nýbrž jen pro peníze.

Později, když jsem napsal pár článků, ve kterých jsem popsal, proč je špatné, že se Moskva paktuje s Turkem a zrazuje své syrské spojence, nebo o katastrofálním stavu ruského zdravotnictví a vysoké míře korupce v Rusku, byl jsem druhým táborem označen za Sorosova poskoka a mé články v Rusku (podle mého očekávání), okamžitě přestaly vycházet. Denně mne někdo uráží za něco, co dělám z přesvědčení a zadarmo, aniž jsem za to pro sebe dostal jedinou korunu, euro, rubl, nebo dolar. Lidé stejně za vším vidí jen špinavé peníze a navíc volí lidi jako je Babiš, nebo strany jako jsou ODS, Piráti, nebo Topka do čela naší země. Proto na psaní článků o politice a na celý český národ jako celek s prominutím „už prdím“. Buďte si dál v NATO a EU, volte si své Kalousky, Sobotky, Zemany, Drahoše a Bartoše a užijte si bruselsko-islámskou budoucnost naší země. Ti z Vás, co si toto nepřejí, mohou ve volném čase vzývat Putina a doufat v záchranu z Ruska :-)

Já se budu věnovat přátelům, čtení knih, sportu a sledování dobrých seriálů a filmů. Mějte se tak, jak si zasloužíte…

Není zde článek celý?