Proč Putin a Assad porazili v Sýrii satanismus

putin2-1-696x391Historie je pokřivená. Studijní skupina zabývající se dávnými náboženstvími, která pracuje s učenci po celém světě přímo na místech jako je Španělsko, Francie, Itálie, Řecko, Egypt, Súdán, Etiopie, Kréta, Turecko, Libanon, Sýrie, Írák a dalších spolu s týmem zabývajícím se genetickým výzkumem nám předkládá následující.

Židovská rasa možná neexistuje. Žádní Židé, žádná starobylá židovská království, nic takového. Židé nebyli v Egyptě, nepřešli Sinaj, neexistoval Mojžíš, Pesach, „dohoda“ s bohem, všechno je smyšlené.

Učenci a věda to potvrzují.

Stopy nám zanechal i boj, který bychom jednoduše mohli nazvat boj světla a temnoty. Vývoj raného křesťanství, stvoření mýtu biblického Izraele, křižácké výpravy, inkvizice, čarodějnictví, … Hrajeme si s tisíciletími, nazýváme to náboženství, nadpřirozeno nebo mimozemská civilizace a ve skutečnosti to je plánovaný úpadek lidstva do rukou „elity“, která si ukula smlouvu s něčím, co by ráda nazývala bohem a schovala to pod roušku několika náboženství, především židovského.

Tady je celý příběh od Jonase E. Alexise a Phila Butlera.:

Phil Butler je investigativec, politický analytik a expert na Východní Evropu. Je autorem knihy Putin’s Praetorians: Confessions of the Top Kremlin Trolls. Nyní žije na Krétě.

JEA: Co si myslíte o ruské prezidentské kandidátce Xenii Sobčakové? Poslední dobou podporuje protiruské sankce uvalené Spojenými státy. Nahrává svým utlačovatelům nebo si ji na to oligarchové najali?

PB: Její otec byl Anatolij Sobčak, mentor a učitel Putina i Medvedeva. Je chytrá, má styky a spíš nahrává Putinovi.

JEA: Proč s ní udělala rozhovor CNN? Proč ne s jiným prezidentským kandidátem nebo přímo s Putinem? Bojí se?

PB: CNN a neokonzervativní liberálové, kteří  vládnou západním médiím chtějí kohokoliv kromě Putina. Teď je pro ně přijatelná dokonce už i Putinova chráněnka.

JEA: Russia Today informovalo, že Sobčaková zopakovala obvinění, že znovusjednocení Krymu a Ruské federace bylo proti mezinárodnímu právu. To je zajímavé, protože Sobčaková musí vědět, že Krym byl součástí Ruské federace po staletí. Jen pár bláznů si pořád ještě myslí, že Rusko Krym obsadilo. Tomu se vždycky srdečně zasměju. To je jako byste řekl, že USA obsadili Floridu.

putin-1

PB: To je chytrý tah týmu Sobčakové. Navnadit Putinovy odpůrce sliby, které nemohou být dodrženy. Rusové by se vzbouřili, kdyby teď jakýkoliv vůdce zkusil Krym vrátit Ukrajině. O Krym se vlastně nikdy nejednalo, západní stratégové věděli, že Putin Krym nikdy nenechá padnout do rukou NATO.  Buďme realisté. Co průměrnému západnímu miliardáři záleží na Krymu? Celé je to směšné.

JEA: Dokonce židovské noviny jako USA Today psaly, že Krymský volební výbor uvedl, že 97% voličů podporuje sjednocení  z velké části etnicky ruského poloostrova s Ruskem.

Reuters reportoval, že velká většina obyvatel Krymu volila odchod z Ukrajiny do Ruska. Podobně ani další židovské noviny, Washington Post, nevyvracely fakt, že naprostá většina obyvatel Krymu volila Rusko. I další vydavatelství souhlasila s průzkumy veřejného mínění, které byly ve prospěch připojení Krymu k Rusku.

Otázka je, proč to Sobčaková znovu přetřásá, když jsou všechny důkazy proti. 97% obyvatel zvolilo Rusko, ale ona tvrdí, že je to nedemokratické.  Máte pro to nějaké vysvětlení?

PB: Co si politici „myslí“ a co je jejich „strategické dogma“ jsou dvě různé věci.  Mluvíme tady o politické „platformě“.  Pamatujete si nedávnou Putinovu tiskovou konferenci, kde prohlásil, že někteří lidé „nemají plán“? Sobčaková, aby vůbec mohla kandidovat, se musí odklonit od Putinovy administrace, od statu quo. O to tady jde. Krym je součástí Ruska, ať se to někomu líbí nebo ne.

JEA: Dobře řečeno. Putin už poskytl neokonzervativcům a válečným štváčům materiál k přemýšlení. Někteří politici a pozorovatelé jeho pozici uznali.

Fakt, že Putin pomohl zastavit krvavou válku v Sýrii znamená, že ví, co dělá. Fakt, že po léta odkrývá podporovatele NWO ukazuje, že se nebojí  dogmat, kterými Spojené státy poznamenaly Blízký východ.

Pamatuji si, že když byl takzvaný syrský rebel – terorista, zachycen na kameru jak jí vnitřnosti mrtvého Assadova vojáka, Putin obvinil Spojené státy a většinu západních zemí, že takové teroristy podporují.

Řekl: „Věřím, že se mnou budete souhlasit, že bychom neměli podporovat ty, kteří zabíjejí své nepřátele a jedí jejich vnitřnosti…. Chcete takové lidi podporovat? Chcete jim dodávat zbraně?“

Putin dále řekl, že takovéto teroristické a kanibalistické činy těžko představují  „humanitní a kulturní hodnoty“ Západu. Navíc žádný takzvaný rebel v Sýrii nemohl do země vtrhnout a napadat civilní obyvatelstvo. To byli teroristé a infiltrátoři, kteří měli politické a finanční krytí od Izraele, Spojených států, Saúdské Arábie, Spojeného království, atd.

Putin řekl: „Když uvažujete klidně, jako obchodníci, určitě vidíte, že Rusko dodává zbraně legitimní syrské  vládě naprosto v souladu se zásadami mezinárodního práva…. Zdůrazňuji, že neporušujeme žádná pravidla ani zásady a vyzýváme všechny své partnery ke stejnému jednání.“

Dodržel izraelský režim a sionistické Spojené státy dohodu? Samozřejmě, že ne. Vytáhli jakoukoliv pitomou výmluvu, jen aby mohli Sýrii vylíčit jako Írák: nebezpečí, chemické zbraně Assadovy vlády, Assad likviduje své vlastní lidi, Assad je další Hitler atd., atd.

Jestli Assad přežije ideologii Nového světového řádu (New World Order, NWO), neznamená to, že se ho agenti NWO nepokusili zabít. Prohráli, protože využili systém, který je nemorální, nelogický, nemyslitelný a satanistický. Slovo satanistický vyjadřuje, že ideologie NWO je zásadně i metafyzicky proti morálce a politickému uspořádání.

Překlad: mr-pet

Zdroj: https://www.veteranstoday.com/2018/01/11/why-putin-and-assad-defeated-satanism-in-syria/

Není zde článek celý?