Slečna si nechala narůst řasy a nedokázala uvidět svoji holku

Kanaďanka si dala prodloužit řasy, ale nedokázala pak otevřít oči. Informuje o tom web televize Fox News.

Dvacetiletá Isabelle Kun z Ottawy se vydala do místního kosmetického salonu pro nové řasy 9. ledna, ale již za dva dny nedokázala ani otevřít oči kvůli otoku způsobenému alergickou reakcí. „Moje přítelkyně spala vedle mně, ale já jsem ji ani neviděla. Měla jsem problémy polykat a dokonce i jen dýchat,“ řekla slečna.

Pro dívku to nebyla první procedura prodloužení řas: celý minulý rok se jí podrobila přibližně dvakrát měsíčně. Po poslední návštěvě salonu její oči trochu napuchly a Isabelle to považovala za alergii na lepidlo. Zeptala se kosmetoložky, jestli nebylo kyanoakrylátové, ale uspokojila ji odpověď, že „lepidlo bylo dobré.“

Nehledě na antihistaminové injekce, jež dostala v nemocnici, se ani týden po proceduře necítila líp. „Mám ještě horší oči. Pod jedním mám bublinu s tekutinou a je to hrozné,“ postěžovala si dívka.

Kosmetický salon uvedl po tomto incidentu na svém webu, že prodloužení řas může způsobit alergickou reakci. Podle majitelky salonu Sary Du, mohou teď zákaznice požádat o test na alergen.

Isabelle ale hodlá pokračovat v prodloužení řas, nehledě na tento incident, protože se jí nelíbí jejich přírodní délka.


Není zde článek celý?