Soud Akce Vápno – 10.1.2018 – znovu odročeno na neurčito

akce-vapno-10-1-2018

Ve středu 10. ledna 2018 proběhlo u Obvodního soudu pro Prahu 1 další jednání k našemu případu zvaném Akce Vápno. V současné době se soud nevěnuje příliš podstatě sporu, ale točí se kolem procesních záležitostí. Minule byl soudkyní odvolán náš zástupce Alois Hlásenský pro údajnou nezpůsobilost pro funkci obecného zmocněnce vzhledem k tomu, že soudkyni neustále upozorňoval na její chyby. Protože jsme se odvolali, tak v mezidobí proběhlo neveřejné odvolací řízení. Den před jednáním 10. ledna 2018 však podal A. Hlásenský tzv. žalobu pro zmatečnost, protože jednání o jeho odvolání bylo neveřejné a nemohl se k němu vyjádřit. Soudkyně proto jednání opět odložila s tím, že do příště bude muset být rozhodnuto o této žalobě. Není to však zdaleka jediný problém týkající způsobu, jakým tento soud probíhá.

Tím možná nejdůležitějším tématem, které budeme s vysokou pravděpodobností příště řešit, je možnost toto soudní jednání natáčet na video. Náš právní řád je v tomto sporný. Soudkyně si však myslí, že to může kdykoliv podle svého rozhodování zakázat. My si myslíme, že ne a že pro svou potřebu záznam pořizovat můžeme. A mě je to už úplně jedno.

Do příště má být rozhodnuto o přidělení soudního znalce, který má určit, zda cena, kterou po nás Technické služby hl.m. Prahy požadují za vyčištění našich nápisů z Václavského náměstí, které jsme tam vápnem v létě 2012 napsali je adekvátní nebo ne, což bude také velká komedie.

Až bude další kolo tohoto absurdního dramatu pokračovat, určitě se to dozvíte.

Všechny předchozí události z toho případu naleznete zde: http://www.nwoo.org/?s=akce+v%C3%A1pno

loading…


Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!

Není zde článek celý?