Společnost MOMENTUM DEVELOPMENT LLC Josefa Doležala vyhrála soudní spor o značku Jordan Maxwell

jordan_maxwell_medJordan Maxwell (občanským jménem Russell Joseph Pine) je americký publicista, který se zabývá především informacemi o skryté světové vládě, jejích kontaktech s mimozemskými a nelidskými bytostmi a o okultních aspektech těchto kontaktů. V roce 2010 uzavřel smlouvu se společností MOMENTUM DEVELOPMENT LLC o prodeji své obchodní značky Jordan Maxwell této společnosti. Spoluvlastníkem MOMENTUM DEVELOPMENT LLC je čecho-američan Josef Doležal, který už několikátý rok vysílá pravidelné pořady s podtitulem Část k celku na rádiu Svobodný vysílač CS.

josefdolezal

Na podzim 2016 jsem zveřejnil na webu nwoo.org mylnou informaci o tom, že společnost MOMENTUM DEVELOPMENT LLC, resp. její vlastníci Jordana Maxwella okradli o autorská práva.

Nedávný soud v lednu 2018 rozhodl o tom, že smlouva o prodeji obchodní značky je platná a informace o tom, že Russell Pine byl okraden jsou nepravdivé.

Znovu obnovená obchodní značka Jordan Maxwell je dohledatelná dle názvu nebo dle čísla Patent reg. No. 5,377,518 v americkém registru zde: http://tess2.uspto.gov/

MAXWELL-TRADE MARK


Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!

Není zde článek celý?