Švédská žena zemřela poté, co byla brutálně znásilněna africkým migrantem

Švédská žena byla znásilněna africkým migrantem poté, co přišla do svého pokoje na ubytovně v Gällivare. Žena zemřela před zahájením procesu.                   

K šokujícímu incidentu došlo dne 20. srpna 2017, ale muž šel k soudu až v prosinci. Údajný násilník je 19letý migrant z Eritreje, ale na jeho profilu na seznamce muž uvádí věk 22 let.

Podle svědka žena cítila bolest v rozkroku a po znásilnění měla několik otoků a ran. Migrant ji znásilnil velmi brutálně: zasáhl ji pěstí do obličeje a násilím zkroutil její nohy.

Když byla žena vyslýchaná policií, řekla, že se činu dopustil muž, který žije ve stejné ubytovně, což vedlo k jeho zatčení a zadržení dne 27. srpna 2017.

Po znásilnění se žena nepochybně cítila velmi zle a pochopitelně se bála. Očití svědci u soudu uvedli, že po oznámení ji bylo vyhrožováno africkým přítelem násilníka.

Jiná svědkyně uvedla, že se už v ubytovně neodváží zůstat, protože má podezření, že se Afričané „vrátí, aby se pomstili.“

Švédský soud vynesl velmi mírný rozsudek: Migrant dostal trest 2 roky ve vězení a nemusí zaplatit žádné odškodné, protože jeho oběť zemřela.

Afričan nebude deportován, protože situace v jeho domovské zemi je považována za „nebezpečnou“, navzdory tomu, že v Eritreji nehrozí hladomor nebo hrozba válčení, násilí nebo pronásledování. To ukazuje, jaký je azylový systém ve skutečnosti morální bankrot.

(Friatider/ svobodnenoviny.eu Foto:Fiatider/ Google) 

Není zde článek celý?