Ubohost Ovčáčka nezná mezí. Už proti Drahošovi používá i Havla

Na Pražském hradě panuje obrovská nervozita. Je totiž reálně možné, že současný hradní pán neobhájí svůj post a další volební období bude prezidentem slušný člověk, který se umí chovat. Zemanův možný konec cítí i Jiří Ovčáček, pro kterého by konec na Hradě znamenal profesní i osobní tragédii. Po urážkách Jiřího Drahoše se tak nyní neštítí používat místo argumentů fotografie Václava Havla s trapným dodatkem.

Ovčáček jaksi nemůže přenést přes srdce, že se Jiří Drahoš odmítl zúčastnit čtyř televizních debat se Zemanem. Přitom to byl právě nynější prezident, kdo před prvním kolem voleb pohrdal setkáními se svými protikandidáty.

Vzteklý Ovčáček, který není zvyklý, že někdo jeho šéfa odmítne, jelikož na TV Barrandov by se to nestalo, tak opět začal řádit na sociálních sítích. Nejprve zpochybnil Drahošovu odvahu se vůbec se Zemanem utkat v diskusi, nyní vytáhl ještě silnější kalibr.

Ve svém posledním výkřiku na Twitteru hradní hlásná trouba zveřejnila dvě fotografie Václava Havla a k nim dopsal: „Nikdy by neváhal debatovat.“ Tím opět zoufale zaútočil na bývalého předsedu Akademie věd, pro nějž je důležitější se setkat s potenciálními voliči, než trávit čtyři večery s mužem, který ho bude poučovat, urážet a zesměšňovat.

Veškeré poslední výkřiky z Hradu, nebo od „přátel“ Miloše Zemana značí jedno. V lodi je díra a to by mohlo znamenat rychlé potopení. S celou posádkou, která je na svém kapitánovi přisáta jako pijavice a bez jeho panování se neobejde.

Není zde článek celý?