VIDEO: Tomáš Hanák k Drahošovi – Slušní lidé by měli viset

Populární herec Tomáš Hanák k podpoře Jiřího Drahoše zvolil svůj osobitý styl. Ve videu se známý „Sklepák“ zamýšlí nad úpadkem slušnosti ve společnosti, i nad tím, jak by se mělo se slušnými lidmi jednat.

Tomáš Hanák má poměrně svéráznou představu o tom, jak zacházet se slušnými lidmi 🙂 Přesto jsem rád, že mě mezi ně počítá. Tomáši, děkuji moc za podporu.

Zveřejnil(a) Jiří Drahoš dne 17. prosinec 2017

„Slušnost. Já se to slovo skoro bojím říct, aby se nestalo zanedlouho urážkou, nebo pejorativním označením pro lidi, kteří by chtěli, aby tady panovala slušnost,“ říká na propagačním videu Tomáš Hanák.

Hned také nabízí svůj pohled na to, jak by se k „slušňákům“ měla společnost zachovat a nebere si servítky. „Já bych si vlastně přál, aby slušný člověk visel… Teda chci říct. Já bych si vážně přál, aby v každé třídě, na všech školách všem žákům a budoucím generacím, visel v ráměčku slušný člověk. To je celé,“ upřesňuje herec, známý například z filmů Cesta z města, nebo Kamenný most.

Hanák se tak přidal k dalším umělcům, kterým není jedno osud České republiky a rozhodli se proto v prezidentské volbě podpořit Jiřího Drahoše. Dříve své video natočila například populární herečka Daniela Kolářová, nebo frontman skupiny Olympic Petr Janda.

Není zde článek celý?