VIDEO: Zeman už našemu národu nic nedá, říká fotbalová legenda Jan Berger

Do prezidentské kampaně se s jejím blížícím se finále zapojuje stále více známých osobností, které vesměs preferují konec Miloše Zemana ve funkci a podporují Jiřího Drahoše. Mezi ty, kteří mají jasno o tom, že současný prezident už by si měl raději odpočinout, patří i legenda fotbalové Sparty a reprezentace, Honza Berger.

Slavný hráč ve videu vzpomíná na svou úspěšnou kariéru. „Můj fotbalovej život byl krásnej, musím říct, dosáhl jsem toho, co jsem chtěl vždycky. Já bych to neměnil. Ten život pro mě byl krásnej,“ zamýšlí se Berger. „Když jsem na to hřiště vlezl a teď jsem slyšel, že Honza není člověk, Honza je bůh, tak to bylo nádherný. Já vím, že bůh nejsem, ale bylo to hezký,“ dodává ikona mnoha mladých fotbalistů.

„Když končila moje kariéra samozřejmě, tak musím  říct, že já jsem na to přišel sám. Protože člověk viděl, že už na ty mladý kluky nemá. To mládí musí jít vpřed. S tím se musí člověk vždycky smířit,“ naráží Berger na jistou spojitost je současnou Zemanovou situací.

Podle bývalého sportovce je třeba si připustit, že může být konec. „Já jsem to vycejtil, a proto jsem ten fotbal nechal a začal jsem prostě dělat něco jinýho, to, co mě bavilo,“ vypráví, jak to bylo u něj.

„Takhle by to měl cítit i ten prezident. Já si myslím, že pan Zeman, prezident, odvedl dobrou práci. Myslím si, že ten člověk už víc tomu národu našemu nedá,“ vzkazuje voličům Jan Berger, zlatý medailista z olympiády, bronzový z mistrovství Evropy, trojnásobný mistr ligy se Spartou a také muž, který dostal podmínku za urážku Gustáva Husáka.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?