Zbabělost, pokrytectví, neznalost a neúcta provází televizní debaty pana Drahoše. To je akademik???

Vypadá to jako by vystudoval v Plzni!!!

Ta zatracená prezidentská kampaň přeci není o tom, kdo je lepší, či horší. Ta má být o tom, kdo stojí za svým národem a kdo ne a teprve národ rozhodne koho si na hradě přeje. Ta kampaň přeci není o tom, zda prezidentský kandidát bude při debatě stát nebo sedět paní Drahošová. Kdo vy jste, vy nafoukaná dámičko, že si kladete podmínky jako nějaký diktátor. Co je to za debatu pane Drahoši, když požadujete dopředu otázky které budou v debatě pokládány??? To jste tak neznalý primitiv, že nedokážete pružně reagovat na vzniklou situaci???  Vy spíše neznáte a nevíte z čehož pramení, že se bojíte. To jste akademik??? A nepřijít do připravené debaty-to je vůbec postoj hodný prezidentského kandidáta který je asi tak na úrovni pasáka dobytka.

Celkově mi postoj pana Drahoše připomíná v jistých směrech přístupy prezidenta Edvarda Beneše před okupací.  Prezident Beneš zbaběle ustoupil nacistům a naší dobře připravené armádě nařídil vzdát se. On následně jak pravý vlastenec se svými kamarádíčky zbaběle zdrhnul do Anglie a český národ ponechal svému osudu. Československý lid byl týrán a lidé vražděni, ale uprchlý prezident Beneš si se svým aparátem žil v Anglii za české národní zlato které mu vůbec nepatřilo jako prase v žitě a pak se vůbec nestyděl vrátit po válce do republiky jako vítěz. Jak pokrytecké a ubohé.

Dále považuji od Vás pane Drahoši za vrchol sprostoty nedostavení se na dohodnutou TV debatu. Zde jste plivl do tváře jak prezidentu Zemanovi, tak národu. Národ na tuto debatu čekal! Navíc zcela pomíjíte fakt, že pan Zeman je prezidentem který je stále ještě ve funkci a z tohoto důvodu by jste měl projevit trochu úcty a pokory. Jenže vy jste se zachoval jako hnusný netaktní arogantní frajírek pro kterého je jakási debata s prezidentem zbytečná. Kde to prosím jsme??? Tomu říkáte úroveň??? Kde je dále úcta k mnohem staršímu člověku??? Zemanovi vyčítáte, že mu občas uteče nějaké to sprosté slovo, ale pořád je to jen slovo, ale vy se chováte celkově jako buran z vidlákova. Nezlobte se na mě, ale takového prezidenta jako jste vy pane Drahoši já nechci a proto hlasovací lístek s Vaším jménem použiji jako toaletní papír a spláchnu jej do WC. Jen doufám, že se mi nějaký ten háček či čárka nezapíchnou do řiti.

Je samozřejmě na voličích koho si vyberou při své volbě a já nemám právo nikomu cokoliv vnucovat. Vyjadřuji tu jen svůj postoj a přestože vím, že Miloš Zeman není žádná super volba, tak má můj hlas. Nebudu jak idiot volit někoho, kdo ještě není ani prezidentem a už plive a kašle na lidi tím, že jak malej harant zdrhne před televizní debatou. Co by jste dělal až by jste byl prezidentem??? To by jste na lidi z vysoka kálel??? Vůbec se nedivím, že jste takoví kámoši s Merkelovou. Fuj.

Není zde článek celý?