Známý komunista Petr Cvalín, spojenec Miloše Zemana, o Jiřím Drahošovi

Po skončení prvního kola prezidentských voleb si Petr Cvalín jako jeden z prvních už 13. ledna 2017 večer pospíšil se špínou na Jiřího Drahoše.

Zde krátká ukázka z Parlamentních listů, oligarchického projektu Ivo Valenty (a provozovatele proherních automatů).

Jiří Drahoš, alias „Bas“ aneb Jeho utajená minulost

Na veřejnost před několika dny pronikly informace o tom, že Jiří Drahoš prý před rokem 1989 spolupracoval s StB. Mimochodem,  po internetu se šíří celkem 3 různé varianty této zprávy. Ale každá jiného rozsahu. Ovšem je nutné podotknout, že jsou to opravdu zatím neověřené zprávy. A věřím, že J. Drahoš, který je v nich interpretován jako spolupracovník, bude dělat vše možné pro to, aby své jméno očistil. Ale je to možné?

Vždyť Drahošovi příznivci tohoto prezidentského kandidáta, který v prvním kole prezidentské volby skončil na druhém místě, označují za novodobého Masaryka. Ale toto je samozřejmě urážka prvního československého prezidenta, neboť pan Drahoš zdaleka není takový demokrat, za jakého se vydává. A už vůbec ne s úplně čistou minulostí.

[…]

Pokud si lidé za prezidenta volí Drahoše, ať počítají s tím, že v ČR bude zanedlouho euro, budou po republice rozmístěny posádky zahraničních vojsk a v žádném případě se občané nebudou moci zcela demokraticky rozhodnout o setrvání ČR v EU. Další zarážející věc je ta, že Drahoš je zastánce přijímání islámských migrantů, potencionálních teroristů. Volte Drahoše a zanedlouho Česká republika nemusí být zcela bezpečným státem pro své občany.

Pokud lidé opětovně zvolí pana Zemana, tak se můžeme spolehnout, že prezident Zeman bude tak jako dřív bránit zájmy České republiky a zejména jejích obyvatel.

Text se jen hemží výrazy jako prý, asi, neověřené. Jako obvykle je ale  blábol všechno, co soudruh Cvalín, kmenový autor anonymního kremelského severu Aeronet a intimus Miloše Zemana, napíše či vyřkne. Prezident nemá pravomoc rozhodovat o zahraničních základnách (kéž by tady nějaká americká byla!), ani o migrantech, ani o euru. I Miloš Zeman o tom jen může hovořit, může na něco tlačit, ale rozhodnout to nemůže. Ale takový Putin v Rusku, ke kterému pan Cvalín zbožně vzhlíží, ten by mohl. Putinova funkce se sice jmenuje prezident, ale je to stejně jako v onom vousatém vtipu o říjnové revoluci v listopadu, Stalinovi, který byl skutečným jménem Džugašvili, a Leninovi, který se vlastně jmenoval Uljanov.

Soudruh Cvalín také ukazuje, jak pravdivá jsou tvrzení o tom, že komunismus a nacismus jsou pouze dvě strany jedné mince. Dokládá to záběr z videa z demonstrace na podporu Miloše Zemana z 12. prosince 2015 na Václavském náměstí, kde se spokojeně usmívá spolu s náckem Adamem Benjaminem Bartošem.

Na závěr si vypůjčím citát právě z uvedeného článku Petra Cvalína k Michalu Horáčkovi (za to, že podpoří Jiřího Drahoše): „A přesně tato osoba, která asi nemá zcela čistou minulost, bude poučovat občany ČR o slušnosti, demokracii…“  Může o čemkoli poučovat bolševik a kamarád nácků, vlastizrádný slouha cizích zájmů a lhář? A už vůbec nerozumím, proč právě Cvalín někomu vyčítá údajnou spolupráci se Státní bezpečností, když v KSČM je to kvalifikační předpoklad pro předsedu partaje.

Zdroj:

  1.  https://aeronet.cz/news/author/pecva/
Není zde článek celý?