Elon Musk si zapomněl peněženku v autě, které vyslal do vesmíru

Z floridského Mysu Canaveral odstartovala supertěžká nosná raketa Falcon Heavy americké společnosti SpaceX. Od druhého stupně rakety k Marsu poletí červený elektromobil Tesla. V autě se nachází Starman a jak se zjistilo, tak je tam ještě jedna věc.

Elon Musk se doma několik hodin snažil najít svou peněženku a až v prádelně mu došlo, že ji před několika týdny nechal v autě, uvádí web Betoota Advocate s odkazem na zástupce SpaceX.

Nejdříve si Elon pomyslel, že mu peněženku někdo ukradl, ale když obvolal banky, tak zjistil, že mu nic z účtů nezmizelo.

„Nepoužíval jsem peněženku několik týdnů. I pro člověka, jako jsem já, je ztráta peněženky docela nepříjemná… Až v prádelně jsem si uvědomil, že odlítla do vesmíru spolu s autem,“ řekl Musk.

Auto, které teď letí vesmírem, bylo v lednu umístěno do nákladního prostoru. To znamená, že podnikatel již několik týdnů žije bez peněženky. Zdroj, na který odkazuje Betoota Advocate, uvádí, že se Musk domnívá, že se svou prací a příjmy peněženku tolik nepotřebuje.


Není zde článek celý?