EU hrozí silou proti zemím, které odmítají migranty

Evropští globalizátoři se připravují na to, aby „přinutili“ evropské národy přijmout nařízené migrační kvóty a otevřeli své hranice, podle slov maďarského premiéra Viktora Orbána.

Po setkání se stranickými představiteli Fidesz , Orbán zveřejnil na Facebooku krátké video, v němž shrnul hrozbu, kterou učinil belgický premiér Charles Michel proti Maďarsku a spojeneckým vládám, s příslibem, že bude bojovat za evropskou civilizaci a křesťanskou identitu.

„Předsednictví strany Fidesz projednalo oznámení belgického premiéra, že evropští byrokrati – pokud to bude nutné za pomocí síly – přinutí středoevropské země, včetně Maďarska, aby přijaly migranty,“ uvedl Orbán. „Podle jejich plánu k tomu dojde v červnu na summitu premiérů v Bruselu.“

„Naše předsednictví se proti tomu postavilo: nemůžeme se vzdát vydírání, budeme bojovat proti těm, kteří chtějí změnit křesťanskou identitu Maďarska a Evropy.“

Orbánovo prohlášení přišlo zčásti v reakci na nedávné připomínky premiéra Michela, v nichž varoval: „Zformulovali jsme ultimátum proti zemím visegrádské čtyřky (Maďarsko, Polsko, Česká republika, Slovensko), které odmítají solidaritu při přijímání migrantů: v absenci shody, použijeme kvalifikované většiny na konci prvního semestru, abychom rozhodli bez nich.“

Jak informoval deník Infowars na začátku minulého týdne, Maďarsko je také zapojeno do horké bitvy s Organizací spojených národů, která připravuje novou smlouvu o migraci a je připraveno zcela opustit vyjednávací stůl, přičemž se odvolává na totální ignorování nesouhlasných názorů ze strany nevolených autoritářských byrokratů.

Maďarští představitelé tvrdí, že globální plán probíhá současně s agendami, které podporují úředníci EU jako je premiér Michel spolu s mafiánskou sítí „George Sorose“.

„Návrh směrnice o migraci OSN děsivě připomíná plány Evropské unie, proti nimž maďarská vláda také bojuje,“ uvedl hlavní poradce pro bezpečnost György Bakondi. „Názory generálního tajemníka OSN v souvislosti s plánovaným kompaktním cílem pro migraci nejsou zdaleka podporovány na mezinárodní úrovni. Maďarská vláda také protestovala proti skutečnosti, že generální tajemník OSN předkládá tento plán jako svůj vlastní názor globálním organizacím bez existence souhlasu v této oblasti.“

EU i nadále ohrožuje a uplatňuje obrovský tlak na rostoucí seznam členských států, které odmítají katastrofální přistěhovaleckou politiku a kvóty pro migranty a současně postupuje vpřed s vytvořením armády EU.         

Zatímco nová vojenská koalice je chválena jako program na podporu „společné obrany“ superstrátu, lze se jen divit, jak by mohla být aplikována na „donucení“ disidentských národů dodržovat diktáty internacionalistů v Bruselu.

(Newswars/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: newswars.com)

Není zde článek celý?