Plakáty si dělají legraci z Okamury. Přiznává na nich, že šíří strach a lže

Plakát, který se šíří po výlepových plochách i sociálních sítích. | FOTO: Facebook

„Vybral jsem si téma xenofobie, vymyslel jsem si pohádky o imigrantech, podpořil v lidech strach a nabídl jim pocit bezpečí a iluzi zapojení se do politiky,“ stojí na plakátu, který se na různých výlepových plochách objevuje po České republice. Materiál si dělá legraci z Tomio Okamury. Upozorňuje na jeho tahy v politice, na jeho skandální vyjádření o koncentračním táboru v Letech a na vyvádění peněz z jeho politických stran, které údajně provádí.

FacebookPlakát, který se šíří po výlepových plochách i sociálních sítích.

„Z fungování této strany získávám nejen finance, ale také velký politický bvliv a kontakty, což mi generuje další zisk. Dobré, že?“ Zní další věty na plakátu. V závěru je pak omluva za výroky o Letech, za které falešný Okamura nabízí slevu v Japa Foods, tedy jeho firmě. Dále se zavazuje, že podpoří stavbu památníku v Letech. „Budu rád za vaše komentáře na mém facebooku,“ uzavírá plakát.

Tomio Okamura je terčem vtipů poměrně často. Důvodem bývají jeho xenofobní postoje a především boj proti migrantům, kteří naši zemi neohrožují a nechtějí do ČR migrovat. Terčem jsou také jeho poslanci. Doslova legendou se stal Miloslav Rozner, poslanec SPD a jeho výroky.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?