VIDEO: Zeman opět gratuloval rukou od potu. Odnesli to soudci

Špatný zdravotní stav hlavy státu je vidět při každém vystoupení Miloše Zemana na veřejnosti. Posledním případem bylo jmenování soudců na Pražském hradě. Prezident, který měl velký problém se stabilitou, se také nadstandardně potil. To by zřejmě nebyl takový problém, kdyby rukou, kterou si otíral tvář posléze negratuloval novým soudcům.

Ačkoliv se hradní mluvčí stále snaží dezinformovat o prezidentově zdravotním stavu, mnohé indicie dokazují, že Miloš Zeman na tom skutečně není dobře. Středeční ceremoniál na Hradě to opět dokázal.

Hlava státu sice tentokrát neměla takové problémy s dechem, jako třeba při projevu po znovuzvolení do funkce, ale stejně bylo vidět, že si Zeman potřebuje odpočinout. Než totiž přednesl projev, při kterém měl velký problém s mikrofonem, do nějž neustále vrážel hlavou, musel si otírat pot z tváře.

Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby k tomu použil například kapesník. Místo něj ovšem Zeman zvolil pouze ruku, kterou za pár vteřin podával při gratulaci nově jmenovaným soudcům.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?