Česko DNES: paní chce líbat Babiše, muž by ho chtěl porodit

Záběry z počinů přítele lidu Andreje Babiše dosahují nové kvality. Podobají se už trochu scénkám z někdejší propagační knihy Otto Dietricha Der Führer und das deutsche Volk. Lidé se nadšeně sbíhají, vyjadřují v slzách obdiv, bojí se o svého spasitele, aby mu neublížily nějaké temné síly (rozuměj Kalousek, Česká televize, policie, soudy a jezinky) a chybí ještě uzdravení malomocných a křísení mrtvých. Těch posledních položek se možná ještě dočkáme, na co tolik klinik.

Babišovi se to líbí, což je pochopitelné. Podělil se na svém FB o zážitky: „Já vás mám rád, jak kdybych vás porodil,“ tak tohle na mě vykřikl jeden pán na severní Moravě, kde jsme teď strávili dva dny a fakt mě rozesmál Je vám asi jasný, že v tomhle kraji je mi vždycky skvěle a setkání s těmi lidmi mě tam ohromně nabíjí. Jsou tak neuvěřitelně pozitivní, i když teda problémů tam nemají málo. A my je chceme řešit. Proto jsme vždycky jeli už od rána. OKD. Arcelor Mittal. Bakalovy byty. Letiště Leoše Janáčka. Skokanské můstky ve Frenštátu. Pustevny. Domov sociální péče. Tam všude jsme byli. Někde je to o penězích, někde o lidech. Super je, že u toho byla celá vláda a všichni si odvezli svoje úkoly. Mrkněte na video.

To fakt mrkněte, ale nemusíte se asi bát, že byste snad něco promeškali. Andrej a jeho perlomety nám další momentky ze života „až do smrti premiéra“ jistě budou dodávat i v budoucnu.

A paní se dočkala, dostala svolení a Babiš pravil, jakou mu to dodává pozitivní energii. Vidíte, všichni pořád bádají, v čem je úspěch jeho tažení a vymýšlení krkolomné politologické teorie a populismu a postkomunismu a době postfaktické. Ale ne, je to v líbání. Tak se na to musí. Reakční politici a jejich spojenci (Kalousek, Česká televize, policie, soudy a jezinky) to nechápou. Kdo by je taky chtěl líbat, že?

FB

Však také, až bude líp, skončí (Kalousek, Česká televize, policie, soudy a jezinky) na smetišti dějin a bude se tančit a líbat všude.

Není zde článek celý?