ČSSD horečně řeší podporu vládě. Babiš posílá vysmáté fotky od bazénu na Kanárech

Andrej Babiš vyjednává o podpoře vládě. | FOTO: facebook.com

Podporu vládě Andreje Babiše řeší už jen komunisté a ČSSD. Babiš ne. Ten se totiž odjel opalovat a posílá veselé fotky z Tenerife. Komunisté zatím prskají kvůli tomu, že si Babiš momentálně hraje na spojence západu a ne Rusů. Sociální demokraté vymýšlejí, laborují, kladou si podmínky a chodí vše řešit se Zemanem. No a Babiš zatím popíjí koktejly u bazénu. Ostatní mu doma dělají kašpárky.

Sociální demokraté a komunisté teď čekají na Babiše, až se z dovolené vrátí a řekne jim, jak se rozhodl. Pokud prý ve čtvrtek večer neřekne, že přistupuje na podmínky ČSSD, tedy, že jim dá pět ministerstev z nichž bude jedno vnitra nebo financí, sociální demokraté na víkendovém sjezdu navrhnou konec jednání s z dotačního podvodu obviněným premiérem v demisi.

Ano, to by bylo to nejlepší, co by pro svoji budoucnost mohli udělat. Pokud ještě někdy chtějí být parlamentní stranou, nesmějí se umazat kolaborací s bolševiky a bolševiky pod značkou ANO. Co pro Babiše sociální demokraté znamenají, jim názorně ukazuje. Uprostřed jednání se zbalí a jede na týden na dovolenou. Jde přitom o podporu jeho vlády a o jeho bezstarostné čtyři roky.

Jednání premiéra v demisi naznačuje, že s pokračováním současné vlády nepočítá. Spíše se zaměřuje na předčasné volby. Proto řeší rozdávání peněz důchodcům, proto jezdí na výlety do krajů a slibuje nesmysly. Babiš o podporu ČSSD nestojí. Nechce, aby mu někdo viděl do karet. Chce, aby jeho ministři byli jeho poslušní podřízení. Proto nové volby. Doufá v ještě silnější vítězství. Sociálním demokratům se teď směje na pláži na Kanárských ostrovech.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?