Krnáčová končí na magistrátu stylově: Opět nadává všem kolem sebe

Před pár týdny oznámila pražská primátorka Adriana Krnáčová, že by ráda i nadále zastávala nejdůležitější post ve vedení hlavního města. Tak zábavnou zprávu za celou dobu svého „panování“ snad ještě zástupkyně hnutí ANO nenabídla, přesto ani v posledních vyjádřeních nezůstává nic dlužna své pověsti prostořeké političky.

Je faktem, že pražský primátor je vždy mediálně sledovaná osoba a mnozí z nich zůstanou v paměti českých občanů zaryti velmi hluboko. Zdá se však, že Adriana Krnáčová dokáže svými výroky a činy trumfnout i takového „střelce“, jakým byl Pavel Bém.

Krnáčové zpovykanci, debilové, co projektovali Blanku, nebo rozpad dopravní infrastruktury v hlavním městě totiž zasáhl Pražany natolik, že si nespokojenosti s panováním primátorky všiml i její šéf a dlouhodobý advokát Andrej Babiš. Nelze ho sice podezírat, že by tragickou situaci v městské hromadné dopravě posuzoval na vlastní kůži, ale „na síti“ se už objevuje moc „hejtů“ a to není dobré pro dokonalý marketing firmy ANO.

To si uvědomuje především premiérův PR tým, který je jedním z hlavních atributů, rozhodujících o životnosti konkrétních babišovců ve vrcholné politice. A tak najednou Krnáčová přestává být holkou z plakátu a místo toho se stává nepotřebným zbožím, které již ve výkladní skříni hnutí Andreje Babiše nemá místo.

Reakce a avizovaný odchod pražské první dámy z magistrátu však nepřekvapily tolik, jako když oznamovala svou vůli pokračovat v rozdělané práci, do čehož se zřejmě počítá i naprostá destrukce systému MHD v Praze, v němž se každý cestující stává účastníkem loterie, jenž doufá, že ho jeho tramvaj odveze tam, kam byl zvyklý.

Nepomohla ani návštěva v Instinktech Jaromíra Soukupa, přesto Krnáčová odchází jako vítěz. Ona pracovala, chtěla možná i makat, ale všichni kolem ní selhali a nechali ji v tom samotnou. A teď by chtěli všechno špatné házet na ni. Přitom si stačí vzpomenout na všechno dobré, co Adriana Krnáčová pro hlavní město udělala. Stačí si jen vzpomenout.

Revue Forum Banner

Není zde článek celý?