Kupci domu v Itálii objevili na pohovce majitele, který zemřel téměř před rokem

Zájemce o dům v Itálii, který přišel, aby se podíval na nemovitost prodávanou v aukci, objevil mumifikované tělo bývalého majitele, informují místní média.

Vila v městečku Valle del Pasubio nedaleko Vicenzy byla dána do prodeje poté, co majitel přestal posílat splátky na hypotéku a další poplatky. Dražba se měla konat 24. dubna, startovní cena činila 27 tisíc eur.

Minulou středu přišel jeden z potenciálních kupců, aby si prohlédl vilu spolu se soudním zástupcem. Uvnitř objevili mumifikované tělo, které sedělo na pohovce. Vylekaní muži přivolali policii.

Tělo patřilo bývalému majiteli vily, dvaačtyřicetiletému Walteru Dal Zottovi, který zemřel minulé léto. Dal Zotto byl samotář. Bydlel ve vile sám po matčině smrti, k níž došlo před dvěma lety. Měl otce a bratra v sousedním městě, ale nestýkal se s nimi. Zotto přišel o práci a brzy přestal platit účty. Vypnuli mu dokonce elektřinu a pak dali vilu do dražby.

Média v souvislosti s tímto smutným příběhem připomněla nedávný případ nalezení těla pětasedmdesátiletého profesora z Benátek. Tělo staršího muže leželo 7 let, než ho v březnu našel náhodný zloděj, který pronikl do domu.


Není zde článek celý?