Média: ruské dívky mohou být použity Kremlem, aby zlákaly fotbalisty anglické reprezentace

Britský expert bezpečnosti a rozvědky profesor Anthony Glees vyjádřil svůj názor, že ruské dívky mohou být použity Kremlem, aby nalákaly anglické hráče na Mistrovství světa 2018. Jeho slova uvádí Daily Express.

„Vím, že anglický národní tým nemá velké naděje na vítězství na Mistrovství světa v roce 2018. Pokud se náhle zvýší šance družstva, Rusové zabrání jejich vítězství. Udělají to pomocí otravy jídlem nebo svádění hráčů velkolepými ruskými dívkami. Toto chování je ve stylu země, kde stát a fanoušci od sebe nejsou ničím rozděleni,“ řekl Glees.

Podle odborníka jsou dívky taktikou Kremlu. „Rozptýlení pozornosti hráčů od soutěže pomocí ruských dívek, taková je taktika Kremlu. Dokonce i britští představitelé vědí, že je třeba vyhnout se ruským ženám,“ dodal.

Na začátku března noviny The Sun uvedly, že britští hráči si přivezou na Mistrovství světa v Rusku své vlastní kuchaře, stejně jako celou řadu produktů, jako sušenky, fazole, rajčatovou omáčku, čokoládu, hořčici a čaje. Je třeba poznamenat, že opatření jsou spojené se strachem z otravy na šampionátu.

Británie zmenšila svou delegaci na Mistrovství světa. Toto rozhodnutí bylo přijato po otravě bývalého GRU plukovníka Sergeje Skripala látkou, která byla údajně vyvinutá v Rusku.


Není zde článek celý?