Mladík svým vzkazem nabíjel Babiše a pomohl mu tak překonat pocit křivdy

Andrej Babiš se pochlubil na videu dalším příznivcem. Poněkud robotický vyhlížející chlapec mu sdělil: „Dobrý den, pane Babiši, natočil jsem toto video, abych vás podpořil a požádal, ať to nevzdáváte. Toto je možná jediná šance, pro lepší Česko a zastavení standardních politických stran. Je pár lidí, kteří proti vám protestují, ale to nic nemění na tom, že vás volilo jeden a půl milionu voličů. Téměř třicet procent hlasů bylo vašich. Přeji pevné nervy.“

Je hezké, jak se podařilo mladíka, pokud je opravdový a není jen výtvorem nějakého softwaru, už přeprogramovat. To, že je šance na „zastavení standardních politických stran“ se mu skutečně povedlo. Aspoň víme, že je ANO nestandardní. Už jsme to tušili dlouho předem, ale mít takové vyznání věřícího přímo pod trůnem proroka, to dodává jistotu.

Babiš se zaradoval: „No zdravím, mladý muži. Musím říct, že si toho nesmírně vážím, protože mně bylo řečeno, že mladý lidi volí Piráty a teď byly i různé protesty, dokonce údajně některý studenti protestují, protože jim chceme zlevnit jízdné. Já jsem si myslel že někteří dojíždíte do Prahy, nebo do Brna, že vám to trošku pomůže. Takže si toho nesmírně vážím a je to pro mě samozřejmě těžké, protože pociťuju tu křivdu, že mě mnoho lidí nemá rádo a nadávají mi a já vlastně ani nevím proč. Ty lži, který se stále opakují v médiích, samozřejmě někdo může mít pocit postupně, že tomu i věří. Takže díky moc, takovéhle vztahy mě nabíjí, takže si toho moc vážím.“

Pane Babiši, takový už je život, každému nadávají. Nejvíc se nadává spasitelům. Když už jste se dal na dráhu Mesiáše, musíte s takovou drobností počítat. V pohádce Císařovy nové šaty zase všichni panovníka chválí, jak mu to sluší. Vlastně je pravda, že standardní krejčí se mu povedlo zastavit a výsledek byl… no ohromující. Království mělo štěstí, že se vyskytlo standardní dítě, které mělo (momentálně nekorektní) menšinový pohled na věc.

Ale videa s oddanými máte pěkná. Taková měl třeba guru Satja Sáí Bába. Ten ovšem uměl zhmotňovat různé věci z ničeho, třeba prsteny z prachu a tak. Tak už taky něco zhmotněte pro nás malověrné, nějakou tu dálnici, rychlodráhu, pražský most, nebo nějaké ty ztracené dokumenty.

Ty brďo (jak jste tuhle napsal), to by bylo něco!

Není zde článek celý?