Ohromný podvod Angely Merkelové a zničení Německa

Jeden ze slavných citátů Angely Merkelové je „My to zvládneme!“, Ale co vlastně zvládla? Pokud je to podvod na velký podíl více než 82 miliónů Němců, pak její prohlášení rozhodně platí.   

Kriminalita v Německu raketově roste. Ve městě Lipsko se počet znásilnění zvýšil o 670 procent za pouhé dva roky a v Berlíně narůstá počet trestných činů spáchaných noži, přičemž denně dochází průměrně k 7 útokům. Kromě toho se po celém Německu stále častěji objevují útoky kyselinou. To vedlo k tomu, že se němečtí občané bojí na veřejných místech.

V letošním roce muselo být kvůli vysokým nákladům na terorismus, které německá vláda nechtěla pokrýt, zrušeno několik událostí s dlouholetou tradicí, jako je Alstervergnügen, námořní festival v Hamburku, který byl oslavován od roku 1976.

Násilí a antisemitismus muslimských studentů v Německu se zhoršily do té míry, že se mnoho dětí bojí vůbec přijít do školy. Na základních školách bylo zjištěno, že cirkulují videozáznamy Islámského státu a bylo odhaleno, že muslimský student z druhé třídy dokonce vyhrožoval, že zabije svého židovského spolužáka za to, že nevěří na Alláha.

Mezitím, Němci jsou nejchudšími lidmi v eurozóně s nejvyšším rizikem nezaměstnanosti a stojí si na alarmujících 70,8 procentech. V roce 2006 byl průměr v EU jen 40,6%. Důchody jsou nyní také ohroženy a lidem je říkáno, že budou muset pracovat i po dosažení věku 70 let. Mnoho důchodců se uchýlilo ke sběru láhví na zlepšení svých důchodů, avšak v některých případech to vláda dokonce i trestá.

Nová studie ukázala, že páry ve velkých městech po celém Německu se potýkají s problémy, aby si mohly dovolit vychovávat děti a proto mají v průměru 1-1,2 dětí na pár, což je údaj, který zahrnuje děti migrantů. Vzhledem k tomu, že Němci odkládají svou výchovu dětí a vláda ve stejnou dobu dováží přistěhovalce ze třetího světa s vysokým počtem dětí, je to téměř jako kdyby Německo vidělo systematickou výměnu svých obyvatel.

Ve snaze o bezpečí svých občanů se porušují občanské svobody tím, že zasahují policejní síly. Od 1. dubna budou všechny nové automobily vybaveny kartou eSIM, která umožní vládě sledovat pohyb svých občanů. Dokonce i Stasi neměla takové špionážní schopnosti. Ochrana soukromí je opravdu mrtvá!

Někteří si možná zapamatovali slogan kampaně Merkelové: „Německo: Pro Německo, ve kterém žijeme dobře a šťastně“. Rostoucí zločiny, náboženské šikanování, neustálé teroristické hrozby, práce do 70 let a zároveň neschopnost si dovolit dítě a neschopnost cestovat bez toho, aby vás vláda nesledovala, je skutečně součástí „nejlepšího Německa, jaké jsme kdy měli,“ jak kdysi řekl bývalý prezident Gauck. Určitě to tak nevypadá.

Není zde článek celý?