Preference jdou dolů, tak Babiš vytáhl fotky s dětmi. Pozval je na osudový Čapák

Andrej Babiš a kampaň. Tedy pardon. Andrej Babiš a děti. Na Čapáku. | FOTO: FB A. Babiše

Pomalu, ale jistě klesají v průzkumech preference hnutí ANO. Stále by sice i podle posledního průzkumu politická divize Agrofertu zvítězila, avšak každý měsích preference klesají o jedno až dvě procenta. Lidem zřejmě nepřijdou v pořádku Babišovy hrátky s extrémisty, tahání bolševiků do vlády, jeho výkruty okolo vlády a neschopnost uznat chybu a odstoupit.

A tak vytasil tým Andreje Babiše děti. Fotky s dětmi. Radostného Babiše ve všech pozicích: debatující, dohlížející na děti, pozorující tančící děti, pijící panáka (protože je normální člověk), radující se s fanynkami. No prostě idylka.

Galerie fotek má několik cílů. Ukázat, že je Babiš obyčejný člověk, že je Babiš oblíbený (protože návštěva přijela až ze Zlína) a také je třeba ukázat, že Babišovo víkendové Čapí hnízdo je pro lidi, takže je přivítal tam. Zbývá se jen ptát, zda to bude stačit. Není to náhodou tak, že lidé už Babiše prokoukli? A to, že je pozve do areálu, který pořídil podle evropských vyšetřovatelů z podvodem získané dotace, tedy z jejich daní, je tak trochu možná drzost. Není?

A kdy přijdou fotky se zvířátky? Jak se má lemur? A nějaký pejsek by nebyl?

Není zde článek celý?