Sk neznamená vždy jen Slovensko. Inovační centrum Skolkovo

17. května 2018 Vědecko-inovační centrum Skolkovo uspořádá mezinárodní konferenci Inovace pro korporace.

Jakou roli mají startupy ve velkých společnostech? Jaké možnosti mají státní společnosti v závodu o inovace? Jak jezdit na vlnách nových technologií?

A jak opět integrovat vnější dojem do naší společnosti? Jsou konkurenceschopnost a podnikání uvnitř společnosti dobré nebo špatné? Kolik stojí nalezení pozorovatelů, kteří jako první objevili startapy pro investice?

Vědecko-inovační centrum Skolkovo

©
Sputnik /
Vědecko-inovační centrum Skolkovo

Na tyto a další otázky 17. května ve Skolkovo na konferenci Inovace pro korporace odpoví více než 30 řečníků ze 150 ruských a zahraničních společností.

Jako příklad bude předvedena také Enel Russia, která ve Skolkovo vloni otevřela vlastní vzdělávací centrum.

Jak se rodí inovace? Jak stimulovat tvůrčí myšlení uvnitř společnosti a jaké problémy je nutné řešit a překonávat? Karlo Napoli, ředitel oddělení inovačních projektů a projektů Enel, se zúčastní přednášky Od teorie k praxi, která se bude zabývat nástroji pro úspěšnou realizaci inovací v podnikání.

Na konferenci mimo jiných vystoupí například Alexandr Zažigalkin, který je ředitelem centra inovačního rozvoje RŽD (Ruské dráhy), Alexej Čubar z banky VTB nebo IT ředitel SANOFI Anton Grebelnyj.

Mezinárodní konference Inovace pro korporace proběhne ve Skolkovo 17. května. Registrace a program jsou v angličtině dostupné na oficiálním webu akce.


Není zde článek celý?