Soros byl poražen poté, co utratil milióny dolarů v pokusu ovlivnit maďarské volby

George Soros utrpěl poměrně ponižující porážku po napumpování miliónů dolarů do maďarských voleb, které se pokoušel koupit. Soros, který se narodil v Maďarsku a zoufale chtěl, aby „ostřílený fašista“ nevyhrál volby, nyní přišel o milióny dolarů, zatímco Viktor Orbán vyhrál s ohromnými 70% hlasů.

Viktor Orbán je známý anti-globalista namalovaný stejně širokým štětcem jako prezident Donald Trump. Předseda vlády Orbán také úspěšně snížil nelegální přistěhovalectví do Maďarska o 99% když postavil hraniční plot na svých hranicích.

Po sečtení všech hlasů, Europe Elects sdílí statistiky, které ukazují, že strana Fidesz založená předsedou vlády Orbánem, když byl mladým antikomunistým disidentem, získala nejen rozhodnou většinu, ale také nadpoloviční většinu spolu s menšími spojenci. To umožní změny národní ústavy.

Výsledky budou velkým zklamáním pro přední byrokraty v Evropské unii a aktivisty pracující pro takzvané nevládní organizace občanské společnosti financované militantním aktivistou otevřených hranic Georgem Sorosem, který doufal v porážku strany Fidesz, nebo alespoň ztrátu nadpoloviční většiny. To je určitě krvavá rána pro globalizátory a elitáře, kteří chtějí ovládat celou populaci.

Orbán je stále více populární kvůli jeho silné obranné politice s ohledem na hranice své země. Na rozdíl od otevřených paží Švédska a Německa, což vedlo ke katastrofálním důsledkům, Orbán úspěšně zastavil nelegální migraci a násilí, které přichází s ní.

Bylo to vítězství vedené společným tématem, které Orbán prosazoval: „Zastavme George Sorose“. A opět byl Orbán úspěšný a Soros si jen olizoval své rány se staženým ocasem. Není nic příjemnějšího, než vidět, že miliardářský globalistický elitář Soros prohrál.

Není zde článek celý?